Klima Bilgileri

Regal Klima Sıcak ve Soğuk Ayarı Yapma

REGAL KLİMA ISITMA VE SOĞUTMA AYARLARI

Regal klimanızın sıcak ayarı veya soğuk ayarı yapmasını bilmiyorsanız işte size yardımcı olabilecek Regal klima sıcak soğuk ayarı başlıklı yazımızı incelemenizi öneririz.. Regal klima sıcaklık ayarı ve Regal klima soğukluk ayarı nasıl yapılır?  sizlere yardımcı olacak detaylı bilgiler yazımızın içeriğindedir.

Regal Klima Sıcaklık Ayarı Yapma

Klimanız açık değilse evvel kumanda üstündeki “açma/kapama” tuşuna basın ve klimanızı aktif edin.
ardından “MODE” tuşunu kullanın ve bir konum seçimi yapın. Klimayı ısıtma konumuna alacağınız için ekranda “Güneş sembolü ve HEAT” yazısını görmeniz gerekir. Böylece klimayı ısıtma moduna almış olursunuz.
Daha sonra “+,-“ tuşlarını kullanarak sıcaklık derecesini belirleyebilir ve talebiniz olan ideal oda sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Bu tuşlara bastıkça aynı zamanda kumanda ekranında ayarlanan sıcaklık değeri de görüntülenecektir. bununla beraber hangi sıcaklığa aldığınızı da görmüş olursunuz.

Ayrıca Bakınız.  Altus Klima Sıcak ve Soğuk Ayarı Yapma

Fan hızı belirlemek için “pervane sembolü” olan fan tuşuna basmanız gerekir. Bu tuşa bastığınız sürece kumanda ekranında fan hızı kademeleri değişecektir. İdeal olan üfleme hızını Böylece belirlemiş olursunuz.
Klimanız yapılan bu ayarlamadan kısa süre sonra ortam sıcaklığını yükseltecek ve ortamı ısıtacaktır.

Regal Klima Soğukluk Ayarı Yapma

Klimanız açık durumda değilse eğer evvel kumanda üstündeki “açma/kapama” tuşuna basarak klimanızı aktif edin.
Daha sonra konum seçimi için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekmektedir. MODE tuşuna kumanda ekranında “Kar sembolü COOL” yazısını görene kadar basın. Gördüğünüzde tuşa basmayı bırakın. Çünkü klimanızı soğutma moduna almış olursunuz.

Ayrıca Bakınız.  Arçelik 182410a Isıtma Soğutma

ardından “+,-“ tuşlarını kullanarak ideal ortam sıcaklığı ayarlamanız gerekir. Bu tuşlara her bastığınızda sıcaklık artacak ve azalacaktır. İdeal konfor sıcaklığını Böylece ayarlayabilirsiniz. Ayarladığınız sıcaklığı da aynı zamanda kumanda ekranında görebilirsiniz.

Sıcaklık ayarından sonra kumanda panelinde yer alan “pervane sembolü” olan tuşa basarak cihazın üfleme yani fan hızını ayarlayabilirsiniz. Bu tuşa her bastığınızda fan hızı değişecek ve bu değişikliği kumanda ekranında görebileceksiniz. Talebiniz olan ideal fan hızını seçebilirsiniz.
Son işlemden sonra klimanız kısa zamanda ortam sıcaklığını düşürecek ve ortamı serinletecektir.

Ayrıca Bakınız.  Y512F2 Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu