Klima Bilgileri

Hitachi RAC-18CH5 Isıtma Soğutma

Hitachi RAC-18CH5 Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hitachi RAC-18CH5 Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Hitachi RAC-18CH5 Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Hitachi RAC-18CH5 Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler Hitachi markalı bir çok klimaya kullanım yönünden uygun olan RAC-18CH5 / RAC-24CH5 model kumandayla alakalı bilgilerdir.

logo

Hitachi RAC-18CH5 Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klimanız açık değilse önce “açma/kapama” tuşuna bir defa basın ve klimayı aktif edin.
  • Ardından konum seçimi yapmak için kumanda kapağını sağa doğru kaydırın ve orada üst sağ köşede bulunan bir çok sembolün bulunduğu tuşa, kumanda ekranında “güneş sembolü” çıkana dek basın. Bunun yanında klima ısıtma moduna alınmış olur.
  • Daha sonra sıcaklık derecesini ayarlamak için kumanda kapağını kapatın ve kapak kapalıyken kumanda panelinde bulunan °C sembolüne ait ▼ ve ▲ tuşlarına kumanda ekranını takip ederek basın ve uygun bir sıcaklık derecesi ayarlayın.
  • Yapılan ayarlama ardından fan hızını ayarlamak gerekir. Kumanda kapağı kapalı durumdayken kumanda panelinde bulunan yeşil renkteki “pervane sembolü” olan tuşa basın. Bu tuşa art arda basarak ve kumanda ekranını takip ederek uygun bir fan hızı ayarlayabilirsiniz.
  • İşlemlerden sonra klima zaten kısa bir sürede ısıtma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  KT-3888 Isıtma Soğutma

Hitachi RAC-18CH5 Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Önce klimayı açmak için “açma/kapama” tuşuna basmanız gerekir.
  • Daha sonra konum seçimi yapmak adına kumanda kapağını sağa doğru kaydırın. Orada üst sağ köşede bulunan ve bir çok sembol olan tuşa, kumanda ekranında “kar sembolü” çıkana dek art arda basın. Klima bu biçimde soğutma moduna alınır.
  • Ardından sıcaklık derecesi ayarlamak için kumanda kapağını kapatın ve kapalı durumdayken panelde bulunan °C sembolüne ait ▼ ve ▲ tuşlarına art arda basın. Kumanda ekranına da bakarsanız ayarladığınız sıcaklık derecesini ekrandan görüntüleyebilirsiniz.
  • Fan hızını ayarlamak için kumanda kapağı kapalı biçimdeyken panelde bulunan yeşil renkteki “pervane sembolü” olan tuşu kullanmanız gerekir. Bu tuşa art arda bastığınızda fan hızı kademeleri artacaktır. Kumanda ekranını takip ederek uygun bir fan hızı kademesini bu biçimde ayarlayabilirsiniz.
  • İşlemler ardından klima zaten kısa bir sürede soğutma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  LG ASNW096H4A0 Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi