Klima Bilgileri

K-1038E-L Kumanda Isıtma Soğutma

K-1038E-L Kumanda Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza K-1038E-L Kumanda Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. K-1038E-L Kumanda Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

K-1038E-L Kumanda Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler bir çok klima markasına uyum sağlayan K-1038E-L model akıllı kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

K-1038E-L Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klimanız açık değilse önce “açma/kapama” tuşuna basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Daha sonra konum seçimini yapmak için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Tuşa basarken kumanda ekranına bakın “güneş sembolü” çıkacak. Güneş sembolünü gördüğünüz zaman klima ısıtma moduna alınmış olur. Dilerseniz bu uygulama yerine kumanda üzerinde bulunan “HEAT” tuşuna basarak da ısıtma modunu aktif edebilirsiniz.
  • Isıtma modunu aktif ettikten sonra sıcaklık derecesini ayarlamak için üst bölümde bulunan “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarını kullanabilirsiniz. Tuşlara basarken öte yandan da kumanda ekranına bakın, ayarladığınız sıcaklığı bu sayede görüntüleyebilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesini ayarladıktan sonra “FAN” tuşunu tercih ederek fan hızı seçmelisiniz. Tuşa basarken öte yandan da kumanda ekranını kontrol edin, ayarladığınız fan hızını görüntülemiş olursunuz.
  • Yapılan değişikliklerden sonra klima ortamı ısıtacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Gree Ticari Salon Tipi İnverter Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?

K-1038E-L Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klimanız açık değilse önce “açma/kapama” tuşuna basın ve klimayı aktif edin.
  • Ardından konum seçimi yapmak üzere “MODE” tuşunu kullanmalısınız. Tuşa basarken aynı amanda ekranı da kontrol edin “kar sembolü” belirecektir. Kar sembolünü gördüğünüzde klima soğutma moduna alınmış olur. Dilerseniz bu uygulama yerine kumanda üzerinde bulunan “COOL” tuşuna basarak da klimayı soğutma moduna alabilirsiniz.
  • Soğutma modunu seçtikten sonra sıcaklık derecesini ayarlamak için kumandanın üst bölümünde bulunan “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarına basmalısınız. Tuşlara basarken kumanda ekranına da bakın, ayarladığınız sıcaklığı bu sayede görmüş olursunuz.
  • Sıcaklık derecesini ayarladıktan sonra “FAN” tuşuna basarak cihazın fan hızını ayarlayabilirsiniz. Bu tuşa basarken öte yandan da ekranı kontrol ederek ayarladığınız fan hızını görüntüleyebilirsiniz.
  • Yapılan değişikliklerden sonra klima ortamı soğutacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Akyurt Klima Servisi
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi