Klima Bilgileri

Sunny Klima Isıtma Soğutma

Sunny Klima Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sunny Klima Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Sunny Klima Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Sunny Klima Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde açıkladığımız bilgiler Sunny markalı bir çok klimaya kullanım yönünden uygun olan kumanda ile ilgilidır.

logo

Sunny Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klimanızın iç ünitesi açık değilse üniteyi açmak için önce “ON/OFF” tuşuna basın.
  • Daha sonra ısıtma modunu ayarlamak için “MODE” tuşunu tercih ederek seçim yapmanız gerekir. Kumanda ekranının solunda çalışma modlarına ait yazılar bulunmaktadır. MODE tuşuna “HEAT” yazısının sağında “◄” sembolü belirene kadar basın. Böylelikle HEAT yani ısıtma modunu seçmiş olursunuz.
  • Isıtma modu seçiminden sonra ısı derecesi ayarlamak için “▼ ve ▲” tuşlarını kullanmalısınız. Bu tuşlara kumanda ekranını takip ederek basabilir ve ortam için en ideal sıcaklığı seçebilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesi ayarından sonra “FAN” tuşunu tercih ederek cihazın fan hızını ayarlayabilirsiniz. Kumanda ekranının sağında fan hızı kademeleri mevcuttur. AUTO otomatik fan hızı, HIGH yüksek fan hızı, MID orta fan hızı, LOW düşük fan hızı, SWING ise yalnızca salınım demektir. Fan tuşuna bastıkça fan hızı kademelerinin solunda ekranda “►” sembolü belirir. İstediğiniz fan hızını bu biçimde seçilebilir uygulayabilirsiniz.
  • İşlemler bittiğinde klima ortama sıcak hava üflemeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Electra Klima Isıtma Soğutma

Sunny Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima iç ünitesi açık değilse üniteyi açmak için “ON/OFF” tuşuna basın.
  • Soğutma modunu ayarlamak için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken kumanda ekranının solunda bulunan çalışma modlarına ait yazıların sağına yani ekran kısmına bakmanız gerekir. Geçişlerde “◄” sembolü belirir. Bu sembol “COOL” yazısının sağında belirdiğinde klima soğutma modunda demektir.
  • Soğutma modu seçimi ardından sıcaklık derecesi ayarlaması için “▼ ve ▲” tuşlarını kullanmanız gerekir. Tuşları kullanırken kumanda ekranını kontrol etmeyi unutmayın, bu sayede ayarladığınız ısıyı görmüş olursunuz.
  • Isı ayarından sonra “FAN” tuşunu tercih ederek fan hızı kademesini belirlemelisiniz. Bu tuşa basarken öte yandan da kumandanın sağ bölümündeki fan hızı kademelerini kontrol etmelisiniz. AUTO otomatik fan hızı, HIGH yüksek fan hızı, MID orta fan hızı, LOW düşük fan hızı, SWING ise yalnızca salınım manasına gelmektedir. “►” sembolü hangi yazının solunda belirirse o hız seçili demektir.
  • İşlemler bittiğinde klima ortama soğuk hava üflemeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klima Neden Koku Yapar?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu