Klima Bilgileri

Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma

Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Mitsubishi Electric KT3L002 Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Mitsubishi Electric QP06AS / QP06BS / QP06ES / QD08AS / QD08BS / KT3L002 kodlu bunun bunun yanında MP04B / MP04A / MP2B / MH08B / MP07A / KP3AS / M09 AC klima kumandası ile ilgili bilgilerdir.

Ayrıca Bakınız.  Konak Klima Servisi

logo

Mitsubishi Electric KT3L002 Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu modelde ısıtma özelliği bulunmamaktadır. Cihazın soğutma, fan, nem alma gibi çalışma modları bulunmaktadır.

Mitsubishi Electric KT3L002 Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima iç ünite kapalı durumdaysa önce açmanız gerekir. Bundan dolayı kumanda üzerindeki “ON/OFF” tuşuna bir kez basın.
  • Ardından soğutma konumuna geçmek için “MODE” tuşuna basmalısınız. “MODE” tuşuna bastığınız sürece kumandanın üst bölümünde bulunan sembollerin altında ▲ işareti belirecektir. Bu ok işareti hangi sembolün altında belirirse klima o moda alınmış olur. Klimayı soğutma moduna alacağınız için ▲ işaretinin “kar sembolü” nün altında olması gerekir. Kar sembolü de kumandanın üst bölümünde bulunan sembollerden soldan ikinci semboldür.
  • Klimayı bu biçimde soğutma moduna aldıktan sonra fan hızını seçmelisiniz. Bunun için yalnızca “FAN” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa art arda basarak klima kumanda ekranını da takip ederek, ortam için en uygun fan hızını seçebilirsiniz.
  • Yapılan bu işlemden kısa süre sonra klima ortam sıcaklığını düşürerek soğutma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Banka Şubeleri için Klima Seçimi
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi