Klima Arıza Kodları

Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir?

Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir?

Klimada Hangi Arızalar Garantiye Girmez?

Kullanacağınız veya kullanmakta olduğunuz klimalar 1 günlükken bile size sorun yaşattırabilir. Bu cihaz yeni olduğu için her tür arıza durumunun garantiye dahil bulunacağı manasına gelmemektedir. Klimalarda garanti ile alakalı bilinmesi gereken bazı hususlar mevcuttur.

Ayrıca Bakınız.  Klimayı Uzun Süre Kullanma Yöntemleri

Klimada hangi durumlar garantiye girmez? Hangi arızalar klimayı garanti dışı yapar? Merak edilen soruların yanıtı aşağıda bulunmaktadır.

logo

Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir?

Klima Kullanımında Garanti Şartları Nelerdir?

  • Kullanma hatalarından oluşan hasar ve arıza durumları garantiye girmemektedir. Oluşan her bir hasar ücretli bir biçimde giderilmektedir.
  • Klimanın müşteriye teslim edilmesinden sonra yükleme, boşaltma esnasında yaşanan hasar ve sorunlar garantiye girmemektedir.
  • Voltajların düşmesi veya yükselmesi sebebiyle oluşan arıza durumları, hatalı elektrik tesisatı işlemleri sonrası oluşan problemler, ürün etiketinde yazan voltajdan farklı voltajda kullanma nedenlerinden oluşabilecek her tür hasar ve arıza durumları cihazın garanti dışı müdahale edileceği manasına gelmektedir.
  • Konutta oluşan yangın veya senedirım düşmesi ile oluşabilecek her tür arıza ve hasarlar garanti dışı kapsamına girmektedir.
  • Ürünün kullanım kılavuzunda bulunan hususlar dışında kullanılmasından kaynaklı meydana gelebilecek her tür arıza veya sorun garanti kapsamına dahil olmayacaktır.
  • Garanti belgesi üzerinde tahrifat yapılırsa, klima üzerindeki orijinal seri numarası kaldırılırsa veya değiştirilirse cihaz garanti kapsamı dışına girmektedir.
Ayrıca Bakınız.  Vestel Klimada Filtre Temizleme Uyarısı ve Çözümü

Garanti; klimanın garanti belgesinde gösterilen süre zarfı içinde ve yalnızca klimada meydana gelebilecek arızalar için geçerlidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi