Klima Bilgileri

Mwm015jr Isıtma Soğutma

Mwm015jr Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Mwm015jr Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Mwm015jr Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Mwm015jr Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi:Makalemizde bulunan bilgiler McQuay / York markalı klimalar için uygun olan Mwm015jr / Mlc015cr / M5wm030fr / M5lc028cr model kumanda ile ilgilidır.

logo

Mwm015jr Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klima açık durumda değilse açmak için turuncu renkteki “açma/kapama” tuşuna basın.
  • Isıtma modunu ayarlamak için kumanda kapağını aşağıya doğru kaydırın ve orada bulunan “MODE” tuşuna basın. Bu tuşa basarken kumanda ekranına bakın. “güneş simgesi” göründüğü zaman klima ısıtma moduna alınmış olur.
  • Isıtma modunu ayarladıktan sonra sıcaklık derecesi için “+,-“ tuşlarını kullanabilirsiniz. “+” tuşu sıcaklık derecesini yükseltir, “-“ tuşu sıcaklık derecesini düşürür. Kumanda ekranına bakarak uygun bir sıcaklık ayarlayabilirsiniz.
  • Ardından fan hızını ayarlamak gerekir. Bunun için kumanda kapağını aşağıya kaydırarak orada bulunan pervane sembollü “FAN” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranını takip edin fan hızı düşük düzeyden ağır ağır yükselecektir. Uygun bir fan hızı seçebilirsiniz.
  • Klima yapılan bu ayarlamadan sonra ısıtma işlemini gerçekleştirecektir.
Ayrıca Bakınız.  Olefini RG57A4/BGEF Isıtma Soğutma

Mwm015jr Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima açık durumda değilse açmak adına turuncu renkte olan “açma/kapama” tuşuna basın.
  • Ardından soğutma modunu ayarlamak için kumanda kapağını aşağıya doğru kaydırın. Orada bulunan “MODE” tuşunu kullanacaksınız. Bu tuşa art arda kumanda ekranında “kar simgesi” belirene kadar basın.
  • Soğutma modunu ayarladıktan sonra ısı derecesi için “+,-“ tuşlarını kullanabilirsiniz. “+” ile sıcaklık derecesini yükseltebilir, “-“ ile sıcaklık derecesini düşürebilirsiniz. Kumanda ekranına bakarak da ayarladığınız sıcaklığı görmüş olursunuz.
  • Daha sonra fan hızı için kumanda kapağını aşağıya kaydırmalı ve orada bulunan pervane sembollü “FAN” tuşuna basmalısınız. Tuşa basarken kumanda ekranına da bakın, düzeyde yükselme olacaktır. Uygun bir fan hızını bu biçimde seçmelisiniz.
  • Klima yapılan bu ayarlamalardan sonra soğutma işlemini gerçekleştirecektir.
Ayrıca Bakınız.  Daikin Klimada MOLD Fonksiyonu Nedir?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi