Klima Arıza Kodları

Gölcük Klima Servisi

Gölcük Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Gölcük Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Gölcük Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Gölcük Klima Servisi

Gölcük Klima Servisi aracılığıyla sunulan her bir hizmet güvence ve garanti içermektedir. Klima kullanan bireylerin her zaman için hizmet alımlarında amaçlarının ve çabalarının bilincinde olan bir firmayız. Bundan dolayı tüm çabamız kullanıcılarımızın talebi olan hizmet yahut hizmetleri sunabilmektir. Yıllardır da bu sektörde her bir klima kullanıcısı aracılığıyla tercih edilmekteyiz. Bu da ne derece başarılı, güvenilir ve kaliteli bir firma bulunduğumuzun ispatı olmaktadır.

  • Gölcük Klima Servisi’nden; klima bakımı, klima montaj-demontajı, klima arıza onarımı, klima kullanım izahı gibi hizmetleri alabilirsiniz. Buna ek olarak merak ettiğiniz konularda bilgi almak, arızalarda servis öncesi yapılacak müdahaleler hususunda bilinçli olmak yahut varsa eğer sorularınıza yanıt bulmak için de arayabilirsiniz.

logo

Gölcük Klima Servisi’nden Ekonomik Çözümler

Gölcük beldesindeki klima kullanıcılarını düşünmekte olan firmamız kullanıcı bütçesine de yer vererek sektöründeki en düşük fiyat aralıkları sağlamaktadır. Arıza onarım bedelinden tutun da, bakım, montaj ve demontaj bedellerine kadar piyasayı takip etmekte bütçenize yer vererek en ekonomik çözümleri sağlamaktadır. Bizler için mühim olan kullanıcılarımızı bizi seçtiğine pişman etmemektir. Bundan dolayı de çalışmalarımız her zaman “Müşteri Memnuniyeti” odaklı olmaktadır. En ekonomik çözümler, kalıcı ve kesin çözümler, tatminiyetin meydana geldiği hizmetler için Gölcük Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Kompresör Çalışmadığı Halde Ses Yapıyor

Gölcük Klima Servisi alanında deneyim ve tecrübe sahibi ekibi ile her daim huzurlarınızda sizlerin beklediği hizmeti sunmaya tam donanımlı hazırdır.

►► Size özel kısa ve mühim bir bilgi

Klima Isıtmıyor yahut Soğutmuyorsa Kullanıcı Ne Yapabilir?

Klimalar yazın serinlememizi kışın ise ısınmamızı sağlar. Genelde yaz dönemlerinin en iyi serinletici cihazı olarak bilinir. Yalnız arada bir farklı sorunlarla karşılaşmamızı sağlayabilir. Bu poblemlerin başında ise klimanın ısıtmaması veya soğutmaması gelmektedir. Buna benzer mühim arıza durumlarında servis öncesi kullanıcı hangi işlem veya müdahaleleri yapabilir? İşte kısa bilgiler:

  • Klimanızı doğru modda çalıştırdığınızdan emin olmanız gerekir. Kış aylarında ısıtma, yaz aylarında soğutma moduna aldığınızdan emin olun. Yanlış mod seçildi ise modu değiştirin ve yeniden deneme yapın.
  • Doğru ayarı seçtiğinizden emin olun. Kış aylarında önerilen ayar 22-24°C dir. Yaz aylarında ise 24-26°C dir. Ayarları doğu biçimde yaparak yeniden deneme yapın.
  • Oda içindeki kapı ve pencereleri kapatın. Dışarıdan veya farklı odalardan gelecek her tür hava beklediğiniz sonucu alamamanıza veya hiç alamamanıza neden olabilir.
  • Oda içinde ısıtma veya soğutma cihazı var ise kapatın. Bu klimanın ortamı ısıtmasını veya serinletmesini engelleyebilmektedir.
  • Klimanın hava girişleri kapalı ise açın. Klima önünde hava girişini engelleyen eşyalarınız var ise yer değişikliği yapın ve klimanın hava girişlerini açık bırakın. Aksi taktirde ortamı ısıtamaz ve soğutamaz.
Ayrıca Bakınız.  Pistonlu Kompresörün Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Yaptığınız bu işlemlerden ve kontrollerden sonra klimanız yine de ısıtma yahut soğutmayı yapmıyorsa Gölcük Klima Servisi’ne ulaşarak arıza onarımı hususunda yardım alabilirsiniz.

Gölcük Klima Servisi olarak; Gölcük Vestel Servisi, Gölcük Alaska Servisi, Gölcük Mitsubishi Servisi, Gölcük Toshiba Servisi, Gölcük Samsung Servisi, Gölcük Daikin Servisi, Gölcük Fujitsu Servisi, Gölcük Cartel Servisi gibi hizmetleri de gerçekleştirmektedir. Şirketimiz bu hizmetlerinde adı geçen markalardan bağımsız çalışmaktadır. Özel servis konumunda tüketicilerinin isteği ve talebi üzerine hizmet sağlamaktadır. Yetkili servis değildir.

Ayrıca Bakınız.  Klimada Kondanser Arızaları ve Sebepleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi