Klima Bilgileri

Galanz Klima Isıtma Soğutma

Galanz Klima Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Galanz Klima Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Galanz Klima Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Galanz Klima Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde açıkladığımız bilgiler Galanz klimaların bir çok modeline uygun olan kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Galanz Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Öncelikle iç ünite kapalı durumdaysa açmak için “açma/kapama” tuşuna basın.
  • Klima iç ünitesini açtıktan sonra konum seçimi yapmak adına “MODE” tuşuna basın. Bu tuşa kumanda ekranında “güneş sembolü” çıkana kadar art arda basmanız gerekir. Güneş sembolü belirdiğinde işlem tamam demektir.
  • Ardından ısıtma sıcaklık derecesi belirlemek için “+,-“ tuşlarını kullanmanız gerekir. + ile sıcaklık derecesini yükseltebilir, – ile sıcaklık derecesini düşürebilirsiniz. Kumanda ekranını takip ederek ayarlanan sıcaklığı da gözlemleyebilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesini ayarladıktan sonra fan hızı ayarlaması için “pervane sembolü” olan tuşu kullanabilirsiniz. Bu tuşa basarken kumanda ekranına da mutlaka bakın ki ayarladığınız sıcaklık derecesini görebilin.
  • İşlemleri yaptıktan sonra bir süre kadar bilave edin. Ortam ısınmaya başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Regal Klimada Favori Fonksiyonu Nedir?

Galanz Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima iç ünitesi kapalı durumdaysa önce “açma/kapama” tuşuna basın ve üniteyi açın.
  • Ardından konum seçimi yapmak için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa kumanda ekranında “kar sembolü” çıkana kadar art arda basmalısınız. Kar sembolü çıktığı zaman klima soğutma moduna alınmış olur. Kar sembolü belirdiğinde işlem tamam demektir.
  • Daha sonra soğutma sıcaklık derecesini ayarlamak için “+,-“ tuşlarını kullanmalısınız. + ile sıcaklık derecesini artırabilir, – ile sıcaklık derecesini düşürebilirsiniz. Ekranı da takip ederek ayarladığınız sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesini de ayarladıktan sonra fan hızını ayarlamak için “pervane sembolü” olan tuşu kullanmalısınız. Tuşa basarken de yine kumanda ekranını kontrol ederek, ayarladığınız fan hızı kademesini gözlemleyebilirsiniz.
  • İşlemleri yaptıktan sonra bir süre kadar bilave edin. Ortam soğumaya başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Goodman B1100108 Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi