Klima Bilgileri

Galanz GZ-1002A-E3 Isıtma Soğutma

Galanz GZ-1002A-E3 Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Galanz GZ-1002A-E3 Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Galanz GZ-1002A-E3 Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Galanz GZ-1002A-E3 Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler Galanz markalı GZ-1002A-E3 / GZ-1002B-E1 / GZ-1002B-E3 / GZ01-BEJO-000 model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Galanz GZ-1002A-E3 Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klima kapalı vaziyette ise önce “I/0” tuşuna basarak klimayı aktif hale getirin.
  • Daha ardından ısıtma modunu seçmek için “OPERATION MODE” yani operasyon modu tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa kumanda ekranında “güneş sembolü” çıkana dek art arda basın. Güneş sembolü çıktığı zaman cihaz ısıtma moduna alınmış olur.
  • Mod seçiminde sonra sıcaklık derecesini ayarlamam üzere derece sembolü olan “▼ ve ▲” tuşlarını kullanmalısınız. Tuşlara basarken kumanda ekranına da bakarsanız ayarlanan sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesini de ayarladıktan sonra “FAN SPEED” tuşunu tercih ederek fan hızı ayarını uygulayabilirsiniz. Tuşa basarken yine kumanda ekranına bakarsanız ayarladığınız fan hızını görüntülemiş olursunuz.
  • İşlemler bitiminde klima ısıtmayı kısa bir sürede sağlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klima Kapanıyor Ama Panel Kapağı Kapanmıyor

Galanz GZ-1002A-E3 Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima kapalı durumdaysa önce “I/0” tuşuna basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Daha ardından soğutma modunu seçmek için “OPERATION MODE” yani operasyon modu tuşunu kullanmalısınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranına bakın “kar sembolü” belirmesi gerekir. Kar sembolü belirdiğinde klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Mod seçiminden sonra sıcaklık derecesi ayarlaması için derece sembolü olan “▼ ve ▲” tuşlarını kullanmanız gerekir. Tuşları kullanırken kumanda ekranını da kontrol edin. Bunun yanında ayarladığınız sıcaklık derecesini görmüş olursunuz.
  • Sıcaklık derecesini de ayarladıktan sonra “FAN SPEED” tuşunu tercih ederek fan hızı kademesini ayarlamalısınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranına da mutlaka bakın. Ayarlanan fan hızını bu biçimde gözlemleyebilirsiniz.
  • İşlemler bitiminde klima soğutmayı kısa bir sürede sağlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Sunny SDR/SDC Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi