Klima Bilgileri

Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir?

Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir?

Demirdöküm Klima Tasarruf Modu

Demirdöküm klimanızı daha az yakıt tüketimi yaparak tasarruflu kullanmak isteğe göre, bu özelliği mutlaka öğrenmeniz ve uygulamanız gerekir. Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu ve merak edilen bilgiler aşağıda sunulmuştur.

Ayrıca Bakınız.  Klima Kapanıyor Ama Panel Kapağı Kapanmıyor

logo

Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir?

Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir?

Bu fonksiyon ile sıcaklık otomatik olarak ısıtmada 8°C ve soğutmada 27°C olarak ayarlanmaktadır.

Fonksiyonu Etkinleştirme

Öncelikle Demirdöküm klimanızdan ısıtma veya soğutma modunu seçmeniz gerekir. Fonksiyon yalnızca bu modlarda devreye girmektedir.

  • Tasarruf özelliği aktif etmek için “TEMP” ve “CLOCK” düğmelerine aynı anda 2 saniyeden daha uzun süre basılı tutmalısınız.
  • Isıtma devresinde ekranda “yuvarlak içinde $” sembolü yer alır.
  • Soğutma devresinde ise ekranda “SE” sembolü yer alır.

Fonksiyonu İptal Etme

“TEMP” ve “CLOCK” düğmelerine aynı anda 2 saniyeden fazla basılı tutarsanız özelliği devre dışı bırakmış yani iptal etmiş olursunuz.

Ayrıca Bakınız.  Sharp Klima Sıcak ve Soğuk Ayarı

Demirdöküm klimanızı tasarruf yaşayarak kullanmak isteğe göre bu özelliği kullanabilirsiniz. Otomatik ısı ayarı yapılabilen bu fonksiyon elektrik faturalarınızın daha düşük gelmesine yol gösterecektır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi