Klima Bilgileri

Chiller Klima Servisi

Chiller Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Chiller Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Chiller Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Chiller Klima Servisi

Chiller Klima Servis

Endüstri alanında bir çok yerin soğuk hava sistemi gereksinimleri Chiller sistemler aracılığıyla karşılanır. Sadece endüstriyel ve sanayi tip soğutma alanında değil bunun bunun yanında bilim, arge dünyası ve tıp alanında da soğutma ve iklimlendirme gereksinimleri Chiller sistemler aracılığıyla karşılanır. Bu tür yerlerde ısıtma ve soğutma gereksinimi bi hayli mühimdir. Çünkü genelde birey rakamının bi hayli fazla olduğu alanlarda Chiller sistem tercih edilir.

logo

Bu cihazların arızalanması gibi durumlar ise işletmenin maddi açıdan kaybına neden olmaktadır. Bundan dolayı güvenilir, uzman ve işinde uzman bir servis hizmeti almak şarttır. Bu noktada Chiller Klima Servisi olarak siz değerli okurlarımıza kesintisiz en iyi, en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri sunmaya hazırız.

Ayrıca Bakınız.  Klima Kullanımında Emniyet Uyarıları Nelerdir?

Chiller Klima Servisi Hizmeti Sunduğumuz Yerler

İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası), Kocaeli, Bursa, Ankara illerinin neresinde olursanız olun, Chiller sistem cihaz poblemlerinızın kesin ve kalıcı çözümünde ve cihazların bakım gibi gereksinimlerini karşılamada size yardımcı olmaya hazırız.

Hizmet Verdiğimiz Chiller Klima Sistemi Markaları

Clivet Chiller, Lennox Chiller, McQuay Chiller, Rhoss Chiller, Carrier Chiller, York Chiller, Trane Chiller, Teba Chiller, Ebara Chiller ürünlerine kesintisiz arıza onarım, gaz şarjı ve bakım hizmeti sunmaktayız.

logo

Chiller Klima Arıza Onarımı

Chiller markalı hava soğutmalı yahut su soğutmalı cihazlarınızda yaşanan arızalar sizi endişelendirmesin. Chiller Servisi olarak her tür arızanın tespiti yerinde uzman personellerimizce yapılır. Aynı gün içinde hizmet sunduğumuz için beklediğiniz hizmeti en kısa bir sürede alarak, oluşabilecek maddi kayıplarınızın önüne geçebilirsiniz. Birçok ilde hizmet sunan firmamız, profesyonel kadrosu ile yaşadığınız her sorunun üstesinden gelerek kesin ve kalıcı çözüm sunma hususunda size servis öncesi garanti vermektedir. Karşılaştığınız her sorunu bize bildirebilir, en kısa bir sürede beklediğiniz hız, güven, kalite ve fiyattaki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  AR-RCD1C Isıtma Soğutma

logo

Chiller Klima Bakımı

Chiller hava yahut su soğutmalı sistemlerin bakımlarının aylık veya birkaç ayda bir yapılması gerekir. Bunun bunun yanında senelik geniş bir şekilde bakımlar da senede 2 kez olmak şartı ile yapılması gerekir. Bakımda yapılan işlemler;

  • Chiller soğutma grubunun aksamları kontrol edilir. Bir aksaklık görülürse mutlaka kullanıcıya bilgisi verilir ve onaylanırsa gereken işlemler yerinde yapılır.
  • Cihazın performans testi yapılır.
  • Basınç değerleri ölçülür.
  • Kaçak olup olmadığı kontrol edilir.
  • Voltaj değerleri ölçülür.
  • Gerekli görülürse eğer yağ ve drayer değişimleri yapılır.
Ayrıca Bakınız.  Vaillant climaVAIR plus Klima Nasıl Kullanılır?

Chiller klima sistemlerinde bakım sırasında olmazsa olmaz uygulamalar bu biçimde özetlenebilir. Bu uygulamalar dışında sistemin büyüklüğüne bağlı farklı işlemler de yapılabilmektedir.

logo

Chiller Klima Montajı

Chiller klimanızın yahut Chiller sistem cihazınızın montajının yapılması hususunda size profesyonel personellerimizle yardımcı olmaktayız. Oldukça büyük ve mühim olan bu sistemlerin doğru biçimde monte edilmesi, beklenen sonucun elde edilmesi ile verimin artmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı kurulum ve montaj gibi uygulamaların uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir. Şirketimiz bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz Chiller Klima Montajı hususunda size aynı gün içinde, beklediğiniz o güvenilir ve kaliteli hizmetleri sunmaya hazırdır. Cihazla alakalı hem ileride sorun yaşamıyorsunuz hem de beklediğiniz sonucu elde ederek maddi kaybınız olmuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi