Klima Arıza Kodları

Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir?

Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir?

Klimada Bulunan Hava Temizleme Filtreleri

Klimalarda bir çok hava temizleme filtresi bulunmaktadır. Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir? bu filtrelerin özellikleri nedir? bilgi için sayfamıza inceleyebilirsiniz.

logo

Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir?

Klimadaki Hava Temizleme Filtreleri Nelerdir?

  • Aktif Karbon Filtre

Aynı zamanda koku giderici filtre olarak da bilinir. Polenleri ve amonyak gibi kokuları yok etme özelliğindedir. Zehirli gazları yakalayarak yutmaktadır. Buna ek olarak alerjik hastalıkların oluşumuna ortam sağlayan ufak toz partikülleri ve dumanları da emmesi sebebiyle sağlığınızı koruma altına almaktadır.

  • Gümüş İyon Filtre

İç ünite üzerinden nano gümüş iyon salınımı yapar. Bu nedenle bakterileri yok etmektedir. Ortama bakterilerin yatılmasını da engelleme özelliğindedir. Bunun yanında ortama her zaman için temizlenmiş hava vermektedir. Bu filtrenin temel kullanım ömrü ortalama 10 yıl kadardır. Yıkanarak temizlenmesi olabilecekdür.

  • Bio Filtre

Yüksek sterilizasyon gücüne sahiptir. Bakterilerin %95 ten fazlasını ve 0,3 mikrometreden ufak olan tozların %99 unu yakalayarak ortamdan uzaklaştırma görevindedir.

  • Toz Filtre

Ortam havasının temizlenmesini sağlar. Örgü yapılı fiber filtre 20 mikrona kadar tüm parçacıkları tutmaktadır. Bu filtre yerinden çıkarılarak temizlenebilmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Ataşehir Klima Servisi
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi