Klima Arıza Kodları

Cartel Klima Arıza Kodları

CARTEL KLİMA ARIZALARI

Cartel klima arıza kodlarını sizlere detaylı bir şekilde paylaşmak istedik. Cartel markalı klimanızda ortaya çıkan klima arıza kodlarını ve yaşanan sorunu nasıl çözebileceğiniz hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Cartel klimalarda yaşanan arıza nedenlerini Cartel klima hata kodları inceleyerek çözüm üretebilirsiniz.

Öncelikle yazımızdaki asıl amaç bilgilendirme olduğunu unutmayalım ve bu konularda yeteri kadar bilgimiz yoksa lütfen teknik servisten yardım isteyin.. Aksi taktirde kötü sonuçlar alabilirsiniz.. Bu makalemizde kullanıcılar ve teknik servisler için bazı Cartel marka klima cihazlarının arıza kodlarını paylaşmak istedik. Arızalı olan Cartel klima cihazlarının çözüme kavuşmasına yardım etmeye çalıştık. Cartel klimada yaşanan arızaları kullanıcılar teknik servis çağırmadan çözebilsinler diye Cartel klima arıza kodları yazımızı oluşturma isteği duyduk. Şunu aklımızdan çıkarmayalım ki çözülemeyen arıza yoktur. Üretici firmalar belirli bir zaman klima yedek parçalarını stoklarında tutmak mecburiyetindedir. Cartel klima hata kodları hakkında teknik servis ekiplerimizin bilgisi kadar müşteri hizmetleri bölümünde çalışan personelimizde bilgilidir. Arızalar hakkında telefon desteği almak istiyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yorum kısmına klimanızdaki arıza hakkında yorum yazarak cevap bulabilirsiniz.. Klima arızalarının çözümleri hakkında daha geniş bilgiye KLİMA ARIZALARI sayfamızdan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz..

CARTEL KLİMA ARIZA KODLARI

Cartel 7.000/9.000/12.000 btu Klima Arıza Kodları
L1 Arızası
İç ünite boru sensöründe problem var. Bu durumda sensörün yanı sıra kablolarda veya bağlantılarda da problem olabilmektedir. Arıza tespit ve onarımı için Cartel Klima Servisi yardımı almalısınız.

Ayrıca Bakınız.  Kompresör Kalkış Yaparken Stop Ediyor

L2 Arızası
İç ünite oda sensöründe problem var. Sensörde ya da bağlantılarda sorun olabilir. Uzman yardımı alınmalıdır.

L6 Arızası
İç ünite fan arızası anlamına gelir. Fanın devir sayısında eksiklik olabilir. Arızanın yine de teşhis edilerek onarılması açısından uzman yardımı almanız gerekmektedir.

E5 Arızası
Dış ünite problemi. Bu arıza durumunda; dış ünite fanında sorun olabilir, kompresör arızalı olması ya da kondanserin kirli olması sebebi ile de sorun yaşanabilir. Kullanıcı olarak cihaza müdahale etmemeli ve mutlaka uzman desteği almalısınız.

Ayrıca Bakınız.  Baymak Elite Klima Panelindeki Sembollerin Anlamı Nedir?

Cartel 45.000 btu Salon Tipi Klima Arıza Kodları
E2 Arızası
İç ünite oda sensörünün arızalı olduğunu belirtir.

E3 Arızası
İç ünite boru sensöründe sorun olabileceğini belirtir.

E4 Arızası
Dış ünitede bir problem olabileceğini belirtir.

E7 Arızası
İç ve dış ünite arasında iletişim kopukluğu olduğunu belirtir.

E8 Arızası
Aşırı ısınmaya karşı cihazın korumaya geçtiğini belirtir.

Cartel klima E4 arızası
Hyundai klima E4 arızası
Cartel Klima resetleme
Klima E4 hatası çözümü
Cartel salon tipi klima
Cartel klima kumanda kodu
Olefini E4 hatası

Ayrıca Bakınız.  Demirdöküm DVS 5 Heat Pump VRF Klimaların Özellikleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi