Klima Bilgileri

Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Büyükçekmece Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Büyükçekmece Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Büyükçekmece Klima Servisi

İstanbul Büyükçekmece Klima Servisi

Büyükçekmece beldesinde kurulduğu ilk günden bu yana başarılı olmayı amacında olan ve hedefine ulaşan Büyükçekmece Klima Servisi çalışmalarına tüketici tatminiyeti ilkesi adı altında devam ediyor olmanın gururu içindedir. Büyükçekmece halkı aracılığıyla bilinen ve güvenle tercih edilen firmamızı aradığınız sürece poblemlerinız sorun bulmayacak çözüm bulacaktır. Ayrıca sorularınıza yanıt bulmak için de yine firmamızı tercih edebilir, dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

logo

Büyükçekmece Klima Servisi’nin Amaçları

 • Müşterilerini bekletmeden aynı gün beklenen hizmetleri sunmak,
 • Müşterilerini tatmin bırakmak, onları mağdur edecek her tür hizmetten ve davranıştan uzak durmak,
 • Müşteri poblemleri ile yakında zamandan ilgilenmek, yerinde kesin ve kalıcı çözümler çıkarmak,
 • Müşterilerinin yüzünü güldürecek hizmeti sunmak,
 • Müşterilerine güven vermek ve bu güveni hizmet sonrası da pekiştirmek,
 • Müşterilerine her hususta yardımcı olmak, her hususta gereken desteği sağlamak,
 • Her zaman sektöründe var olabilmek,
 • Hizmetlerine garanti vererek tüketicilerini zor durumda bırakmamak, yine yaşanan aynı sorunda yahut farklı sorunlarda yardımcı olabilmek,
Ayrıca Bakınız.  Olefini E4-07 Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?

Bu amaçla hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız her zaman her hususta başarılıdır. Başarıları sebebiyle de 1994 tarihinden bu yana çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyordir. Söz konusu arızalı klimalarınızın onarılması yahut klimalarınızın gereksinimi olan işlemlerin yapılması ise Büyükçekmece Klima Servisi her daim huzurunuzda…

Klimanız mı Arızalandı? Aşağıdaki Bilgileri Mutlaka İnceleyin!

Klimalar yaz kış kullanıldığı için her dönem bir çok değişik sorunla karşılaşabilirsiniz. Önemli olan arızaların nedenlerini bilmek ve yardım için işin uzmanını bulmaktır. Tabi bir de servis gelmeden önce uygulanması gereken birkaç işlem bulunmaktadır. Size klima arızalarında yapılması gerekenler ile ilgiliki bilgileri kısa bir şekilde özetleyelim.

 • Dairede elektrik olup olmadığına bakın. Klimalar elektrik ile çalışır. Elektrik olmadığı zaman hiç çalışmaz. Dairede elektrik yoksa elektrik gelene kadar beklemeli ve cihaza müdahale etmemelisiniz. Dairede elektrik varsa değişik durumlar söz konusu olabilir.
 • Klima fişi prize takılmamış olabilir. Klima fişi prize takılı değilse veya çıkarılmışsa bundan dolayı de çalışmıyor olabilir. Fiş takılı değilse prize takmalı ve klimayı çalıştırmayı denemelisiniz.
 • Klimanızın kumandası bozulmuş yahut pili bitmiş olabilir. Önce yeni pil takarak deneme yapın. Kumandanın arızalı olduğunu kafanızı yoruyorsanız eğer kumanda temin ederek denemeler yapın.
Ayrıca Bakınız.  Alarko Carrier X-Power Fresh Isıtma Soğutma

Sunulan bilgiler klima hiç çalışmadığında yapılması gereken uygulamalardır. Klimada ses yapma, su akıtma, soğutmama, ısıtmama, elektrik gelmeme gibi arıza durumları söz konusu ise hiçbir işlem uygulamadan yardım amacı ile Büyükçekmece Klima Servisi’ni arayabilirsiniz.

Büyükçekmece beldesinde sürdürdüğümüz çalışmalarımız; Büyükçekmece Mitsubishi Servisi, Büyükçekmece Daikin Servisi, Büyükçekmece Vestel Servisi, Büyükçekmece Arçelik Servisi, Büyükçekmece Bosch Servisi, Büyükçekmece Fujitsu Servisi, Büyükçekmece Toshiba Servisi, Büyükçekmece Goodman Servisi olarak devam ediyordir. Çalışmalarımızda adı geçen markalarla ilişkili olmadığımızı belirtmek istedik. Şirketimiz özel servistir. Yetkili servis konumunda çalışmamakta olup çalışmalarını yalnızca kullanıcı istek ve onayı ile gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Olefini OLE-48FS Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi