Klima Arıza Kodları

Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Beyoğlu Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Beyoğlu Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Beyoğlu Klima Servisi

İstanbul Beyoğlu Klima Servisi

Beyoğlu Klima Servisi adı altında 1994 senesinden bu yana var olan firmamız klima ile alakalı her tür işlemde uzmanlığı konuşturacak sonuçları çıkarmış olmanın ve kullanıcılarını tatmin etmiş olmanın verdiği gurur ve onur içindedir. Beyoğlu halkı aracılığıyla senelerdır bilinen ve güvenle tercih edilen firmamızı arayarak her husustaki hizmeti günün hangi saati olursa olsun alabilirsiniz. Size beklediğiniz hizmeti kısa bir sürede sunmak amacımızdır. Bu nedenle de her zaman tam donanımlı olarak hizmet sunmaya hazır bulunduğumuzu bilmenizi istedik.

logo

Beyoğlu Klima Servisi’nden Daha Önce Hizmet Aldınız mı?

Beyoğlu beldesinde klima hizmeti sunan firmamızın hizmetleri içinde; klima bakımı, klima arıza onarımı, klima montajı ve klima demontajı gelmektedir. Bu hizmetlerin bunun yanında klima kullanım talimatı hususunda veya merak edilenler hususunda da telefondan üyelerine bilgiler sunabilmektedir.

Beyoğlu beldesinde kliması hususunda servise ihtiyacı olup da bizden öncedensinden hizmet almış kullanıcılarımız var ise nasıl çalıştığımızı bizden iyi bilir. Hizmetlerimizde her şeyden önce amacımız kullanıcılarımızı bekletmeden umduğu vakitlerde adreslerinde bulunabilmektir. Daha sonra gereken uygulamaları kullanıcılarımızın yanında yaparak onlara güven vermekteyiz. Uygulama ne ise yapıp cihazı her zaman çalışır durumda iken teslim etmekteyiz. Olur da arıza durumlarında parça tamiri veya parça değişimi yaptıysak 1 yıl servis ve işçiliğimizi de ekleyerek garanti vermekteyiz. Gereken destek ve yardımları hizmet öncesi olduğu kadar hizmet sonrası da sunmaktayız.

Bu denli özverili çalışan bir firmadan kim yardım almak istemez ki? Her bir tüketicimizin beklentisi olan hizmeti sunmaya her zaman hazırız. Yeter ki klima hususundaki gereksiniminiz olan hizmet ne ise bu hizmeti almak için bizi tercih edin…

Ayrıca Bakınız.  Klimanın Sürekli Durup Çalışma Sebepleri Nelerdir?

Klimayı Tasarruflu Kullanmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Her bir aktif üyenin amacı klimayı tasarruflu kullanabilmektir. Klima kullanmayan herkesin asıl sorunu da yakıt tüketimidir. Klima kullanımında tasarrufu yaşamak için gerekli yöntemler ve uygulamalar aşağıda bilgi amacı ile sunulmuştur.

  • Klimanıza yaz girişlerinde ve kış girişlerinde yılda toplam 2 kez olmak üzere bakım yaptırın. Bakımlar hususunda uzman yardımı almanız şarttır.
  • Klimanızın filtresini 15 günde bir olmak üzere temizleyin. Bu işlemi evde kendiniz yapabilir veya uzman yardımı alabilirsiniz.
  • Klimanızı yok yere kullanmayın. Isınma veya serinleme gibi gereksinimleriniz olduğunda çalıştırın. Dış ortam nemli ise nem alma modunda çalıştırın.
  • Her zaman evde olmuyorsunuz ve evinizin mevsim normallerinde olmasını talep ediyorsanız zamanlayıcısını ayarlayın. Bunun yanında evde olmadığınız zaman cihaz çalışmaz, eve gelmenize yakın çalışarak ortamı mevsim normallerine getirir.
  • Klimayı kullanacağınız zaman mevcut ortamdaki pencere ve kapılar her daim kapalı biçimde kalsın. Açık olursa eğer dışarıdan yahut diğer odalardan gelen hava ile beklentinize yanıt alamazsınız. Beklediğiniz biçimde ısınamamak yahut serinleyememek yakıt tüketimini artırır.
  • Klimanız arızalandığında en ufak arızasını bile önemseyerek müdahaleden kaçının ve uzman yardımı alın. Klima arızasına yapacağınız her tür müdahale arızanın onarılmaması ile birlikte çıkan masrafın da yükselmesine neden olmaktadır. Bundan dolayı servis çağırın soruna uzmanının müdahale etmesini sağlayın.
  • Klimanızı kullanım kılavuzunda gösterilen mevcut ısı ayarları içinde kullanın. Yükselteceğiniz her bir ısı derecesi fazladan yakıt tüketimi demektir. Yakıt tüketimi düşürmek için ideal ısı ayarlarında kullanın.
  • Binada izolasyon yoksa yaptırın. Binada veya konut içinde kaliteli malzemelerle yapılan her tür izolasyon yani ısı yalıtımı uygulaması tasarrufu yaşamanıza neden olmaktadır.
Ayrıca Bakınız.  Kompresör Neden Çalışıp Durur?

Bu önerileri dikkate alıp önemser ve uygularsanız fazladan yakıt tüketiminin önüne geçmiş olursunuz. Klimanızı daha uzun süre, sağlıklı verim elde ederek ve daha az sorun yaşayarak kullanmış olursunuz. Klimanızın her tür gereksinimi olan uygulamada Beyoğlu Klima Servisi ile görüşebilirsiniz.

Beyoğlu beldesinde; Beyoğlu Daikin Servisi, Beyoğlu Bosch Servisi, Beyoğlu Beko Servisi, Beyoğlu Samsung Servisi, Beyoğlu Mitsubishi Servisi, Beyoğlu Toshiba Servisi gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Bu hizmetlerimizde adı geçen hiçbir marka ile bağlantımız bulunmamaktadır. Genel merkezlerden tamamen bağımsız biçimde çalışmakta olan özel servisiz. Yetkili servis değiliz. Müşterilerimizin talebi ile özel teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca Bakınız.  Klima Soğutma Modunda Nasıl Çalıştırılır?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi