Klima Bilgileri

Arçelik Klima Sıcak Soğuk Ayarı Yapma

ARÇELİK KLİMA SICAK SOĞUK AYARI

Tüm klima modellerinde genelikle geçerli olan klima sıcak soğuk ayarı yapılma işlemini aşağıda açıkladığımız şekilde verilen sıralamayla klimanızın sıcaklık ayarını nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Arçelik Klima Sıcak Soğuk Ayarı Yapma
Kapaklı kumandalı modellerde ısı ayarı
Klimanızın kumandasının sağ üst köşede yeralan açma kapama düğmesine basın ve kumandanın kapağını açın. Sol tarafta yer alan, üstünde kar tanesi, siyah üçgen ve güneş şekli olan düğmeye kumanda ekranında “Güneş” görseli gelene kadar birkaç kez basın.
Klimanın Sıcaklık ayarı düğmesi
Aşağı/yukarı ok tuşları ile klima sıcaklık derecesini ayarlayın. Klimanızın ön panelinde en sağda yer alan ikinci lamba yanacak. Bu lamba söndükten sonra klima sıcak hava üflemeye başlayacaktir.
Kapaksız kumandalı modellerde ısı ayarı
Açma/kapatma düğmesine basarak klimanızın kumansını açın. Isıtma konumu için mod tuşuna, kumanda ekranında “Güneş” simgesi görünene kadar birkaç kez basın. Aşağı/yukarı ok tuşlarıyla klima sıcaklık derecesini ayarlayın.
Klimanın Derece ayar düğmeleri
Klimanızın ön panelinde en sağda yeralan ikinci lamba yanacak. Bu lamba söndükten sonra klima sıcak hava üflemeye başlayacaktır.

Arçelik klima Kumandası sıcak soğuk ayarı
Arçelik klima sıcak üflemiyor
Beko Klima Kumandası sıcak soğuk ayarı
Klima soğuk ayarı
Klima sıcak Ayarı simgesi
İnverter klima ısıtma
Arçelik klima kumanda programı
Samsung klima ısıtma ayarı

Ayrıca Bakınız.  Samsung Klimada good sleep Fonksiyonu Nedir?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi