Klima Bilgileri

RM05-BGE (T) Isıtma Soğutma

RM05-BGE (T) Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza RM05-BGE (T) Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. RM05-BGE (T) Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

RM05-BGE (T) Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde gösterilen bilgiler Midea / Sigma markasına ait bir çok klimayı çalıştıran RM05-BGE (T) / R05-BGCE / RM05-BGE-A / RM05-BGET / RM05-BGTE-A model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

RM05-BGE (T) Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klima iç ünitesini aktif hale getirmek için önce “açma/kapama” tuşuna bir kez basmak gerekir.
  • Ardından ısıtma modunu ayarlamak için MODE yazan “M” düğmesine basın. Kumanda ekranında “HEAT yazısı ve yanında güneş sembolü” göründüğü zaman klima ısıtma moduna alınmış olur.
  • Sıcaklık derecesi için “▼ ve ▲” tuşlarını kullanabilirsiniz. Bu tuşlara basarak sıcaklık derecesini azaltabilir ve artırabilirsiniz. Ekranı kontrol ederek ayarladığınız sıcaklığı da gözlemleyebilirsiniz. Ortam için en ideal sıcaklık derecesini belirlemelisiniz.
  • Ardından klimanın üfleme hızı ayarlaması için “FAN SPEED” yazısı ile gösterilen tuşu kullanmalısınız. Bu tuşa bastıkça kumanda ekranına bakın fan hızı düzeysinde ilerleme göreceksiniz. Yine uygun bir fan hızı düzeysini bu biçimde seçebilirsiniz.
  • İşlemlerin ardından klima ayarlanan sıcaklık derecesinde ve fan hızında ortamı ısıtacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Haier YR-D01 Isıtma Soğutma

RM05-BGE (T) Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima iç ünitesini aktif hale getirmek için önce “açma/kapama” tuşuna bir kez basmalısınız.
  • Daha sonra soğutma modunu ayarlamak için MODE yazan “M” düğmesine basmalısınız. Kumanda ekranında “COOL yazısı ve kar sembolü” göründüğü zaman klima soğutma moduna geçmiş olur.
  • Sıcaklık derecesi için “▼ ve ▲” tuşlarını kullanmanız gerekir. Bu tuşlara basarak sıcaklık derecesini düşürebilir ve yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda ekranı da kontrol ederek ortam için en ideal dereceyi görerek seçebilirsiniz.
  • Daha sonra klimanın üfleme hızını seçmeniz gerekir. Bunun için “FAN SPEED” tuşunu kullanmalısınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranını takip ederseniz fan hızı düzeysinde değişiklik göreceksiniz. Ortam için uygun bir fan hızı düzeysi seçmelisiniz.
  • İşlemlerin ardından klima ayarlanan derecede ve fan hızında ortamı serinletecektir.
Ayrıca Bakınız.  Banka Şubeleri için Klima Seçimi
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu