Klima Bilgileri

Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Isıtma Soğutma

Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde açıkladığımız bilgiler Mitsubishi Electric MSZ-GF Deluxe Power İnverter Duvar Tipi Split Klima Serili 21.000 btu, 24.000 btu kapasiteli MSZ-GF60VE / MSZ-GF71VE model klima kumandası ile ilgili bilgilerdir.

logo

Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klima iç ünitesini açmak üzere kumanda üzerinde bulunan “ON/OFF” tuşuna bir kez basın.
  • Daha sonra konum seçimi için “MODE” tuşunu kullanın. Bu tuşa basarak bunun bunun yanında kumanda ekranını da takip ederek konum seçimi yapmanız gerekir. Kumanda ekranında “güneş sembolü” gördüğünüz zaman klima ısıtma moduna alınmış demektir.
  • Ardından sıcaklık derecesi belirlemeniz gerekir. Bunun için de “TEMP +,- “ sembolü olan ▼ ve ▲ tuşlarını Tuşları kullandıkça kumanda ekranında ayarladığınız sıcaklığı görebilir ve ortam için uygun bir sıcaklık derecesi seçebilirsiniz.
  • İdeal sıcaklık ayarı ardından fan hızı için “FAN” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa da her bastığınızda fan hızının değişik kademeleri kumanda ekranına yansıyacaktır. Kumanda ekranını takip ederek ortama uygun bir fan hızı seçebilirsiniz.
  • İşlemlerden sonra klima ağır ağır ortam sıcaklığını artıracaktır.
Ayrıca Bakınız.  Mitsubishi Electric SLZ-KF Isıtma Soğutma

Mitsubishi Electric MSZ-GF60VE Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima iç ünitesini açmak adına önce kumanda üzerindeki “ON/OFF” tuşuna 1 defa basın.
  • Ardından konum seçmek için “MODE” tuşunu kullanın. Bu tuşa bastıkça kumanda ekranını da takip edin. Klimanın farklı çalışma modlarına ait semboller göreceksiniz. “kar sembolü” gördüğünüz zaman klimayı soğutma moduna aldınız demektir.
  • Sıcaklık derecesi belirlemek üzere “TEMP +,- “ sembolü olan ▼ ve ▲ tuşlarını kullanmanız gerekir. Bu tuşlara bastıkça bunun yanı sıra kumanda ekranını kontrol ederseniz ortam için en ideal sıcaklık derecesini görüntüleyerek belirlemiş olursunuz.
  • Sıcaklık ayarından sonra fan hızı seçimi gerekir. Bunun için de “FAN” tuşuna basmanız gerekir. Bu tuşa her bastığınızda kumanda ekranına bakın, farklı fan hızı kademeleri çıkar. Uygun bir fan hızı kademesi seçmeniz gerekir.
  • İşlemlerden sonra klima ağır ağır ortam sıcaklığını azaltacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Pano Klimada Evaporatör Bakımı Nasıl Yapılır?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi