Klima Arıza Kodları

Osmangazi Klima Servisi

Osmangazi Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Osmangazi Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Osmangazi Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Osmangazi Klima Servisi

Bursa Osmangazi Klima Servisi

Bursa Osmangazi beldesindeki çalışmalarını 20 yıl öncesinde başlatan Osmangazi Klima Servisi söz konusu klima arızalarının onarımı, klima bakım, montaj ve demontaj işlemlerinin yapılması hususunda kullanan bireylerin beklediği performans ve güvende hizmetler sağlamaktadır. Yıllara dayanan tecrübeleri aracılığıyla her bir arıza durumunun üstesinden gelen ve her zaman başarılı sonuçlar çıkarak firmamıza güvenirseniz sizler de kısa bir sürede poblemlerinızdan kurtulmuş olursunuz. Her şeyden önce sizleri tatmin edecek hizmetleri sunabilmek amacı ile var bulunduğumuzu bilmenizi istedik.

logo

Osmangazi Klima Servisi Tüketici Bütçesini Düşünüyor!

Biliyoruz ki klimanız arızalandığında, bakım ihtiyacı olduğunda, sökülmesi veya takılması gerektiğinde siz değerli okurlarımız için mühim olan hem en iyi hizmet hem de en düşük fiyatlı hizmettir. Bu iki mühim noktanın birleştirildiği ve sunulduğu hizmetlerimizle huzurlarınızda yer alıyor olmak bizler için bunun bunun yanındalıktır. Ayrıca bizleri onca firma içinde senelerdır tercih eden ve başka firma arayışı içinde olmayan her bir tüketicimize de teşekkürlerimizi paylaşıyoruz. Hizmet alırken bütçenizi de düşünmek zorunda kalıyorsanız en uygun fiyat alternatiflerinden yararlanmak için yine bizi tercih edebilirsiniz. Her bir hizmetimizde fiyat aralıklarımızı her zaman bütçenize uygun hale getirdiğimizi bilmenizi istedik!

Osmangazi beldesinde klima arıza onarımı, klima temizliği, klima montaj ve demontajı yapmakta olan firmamız; klima sektöründe sertifikası bulunan ve uzmanlığını ispatlamış olan teknisyen kadrosu ve donanımlı araçları ile huzurlarınızdadır!

Klima Seçiminden Kullanımına Kadar Olan Tavsiyelerimiz

  • Klima almadan önce hangi odanız için klima düşündüğünüzü kesinleştirin. Klima kapasitesi yönünden odanızın metrekaresini bilmeniz mühimdir. Bunun yanında ideal ve uygun kapasiteyi belirlemiş olursunuz. Bu durum da hem ısınma hem de soğutma anlamında beklentinize yanıt bulmanıza yardımcı olmaktadır.
  • Klima seçiminde marka model ve çeşidi de önemsemeniz gerekir. Bayilerden veya klima kullanmakta olan tanıdıklarınızdan bu husustaki yardımları alabilirsiniz. Bütçenize uygun ve servis ağı geniş marka seçerseniz ileride sorun yaşasanız dahi hizmet alabileceğiniz firmayı çok daha kolay bulacaksınızdır.
  • Klima seçimi sonrası montaj için uzman teknik desteğine başvurmalısınız. Uzman ekipler aracılığıyla yapılan montaj işlemleri daha sağlıklı sonuçları elde etmenize faydalı oluyorken ileride sorun yaşamamanıza da neden olmaktadır.
  • Klima kullanımında ise dikkat etmeniz gereken konu ısı ayarlamasını ideal konumda yapmanızdır. Yazın serinlemek için 24-26°C arası ideal ayar oluyorken kışın ısınmak için 22-24°C arası ideal ayardır. Bu ayarlar dışında tercih edeceğiniz her bir ısı ayarı tasarruf değil yakıt sarfiyatı yaşamanıza neden olmaktadır.
  • Özellikle de yazın serinlerken çeşitli hastalıklara maruz kalmamak için klimanın üfleme mesafesinde olmayın. Daha uzak bir yerden serinleyin. Klimanız direk yüzünüze veya sırtınıza üflemesin ki klimanın oluşturduğu hastalıklara maruz kalmayın, daha sağlıklı sonuçlar elde edebilin.
  • Klima kullanımında bakımı önemseyin. Yılda iki kez bakım işlemini uzmanına yaptırın. Sizler de 15 günde bir filtre temizliğini ihmal etmeyin. Filtre temizliği veya klima bakımı yapılmadığı zamanda klimanızı kullanmamaya çalışın.
  • Arızalarda cihaza müdahale etmeye çalışmayın. Sadece elektrik kontrolü, kumanda çalışıyor çalışmıyor kontrolü yapın. Bu kontroller dışında yapacağınız her bir müdahale sorunun çözümlenmesini değil sorunun büyümesini, masrafın artmasını ve sağlık problemleri yaşamanızı sağlar. Bundan dolayı arızalarda servisi çağırın bırakın işi uzmanı yapsın.
Ayrıca Bakınız.  Smile D Salon Tipi Klima Arıza Kodları

Osmangazi Kombi Servisi adı altındaki çalışmalarımız adı geçen markalardan bağımsız Osmangazi Mitsubishi Servisi, Osmangazi Beko Servisi, Osmangazi Arçelik Servisi, Osmangazi Bosch Servisi, Osmangazi Daikin Servisi, Osmangazi Samsung Servisi, Osmangazi Alaska Servisi olarak devam ediyordir. Firma olarak yetkili servis değil özel servis konumunda çalışmaktayız. Özel servis hizmetlerimiz de kullanıcılarımızın istek ve istekleri ile bunun yanı sıra onayları ile gerçekleşmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi