Klima Bilgileri

Kestel Klima Servisi

Kestel Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Kestel Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Kestel Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Kestel Klima Servisi

Bursa Kestel Klima Servisi

Kestel Klima Servisi teknik açıdan var olduğu sürece her tür klima işlemini uzman ekibi ile gerçekleştirecektir. Her zaman kullanıcılarını düşünen, üyelerine kulak veren ve kullanan bireylerin beklentisi yönünde çalışan firmamız kendinden emin bir biçimde yoluna devam ederken sizleri hizmetleri ile tatmin etmektedir. Her zaman için de aynı amaçla huzurlarınızdaki yerini alarak siz değerli okurlarımıza yol gösterecektır. Klima servisi hizmetinde her zaman en iyi arayanların adresi konumunda olan firmamıza dilediğiniz gün ve saatte varabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  İş Yerlerinde COVİD-19 İçin Klima Kullanımı Nasıl Olmalı?

logo

Kestel Klima Servisi nin Amaçları

 • Her bir klima kullanıcısı aracılığıyla bilinmek,
 • Her bir klima kullanıcısına arıza onarımında, bakımda, montaj ve demontajda yardımcı olabilmek,
 • Hizmetlerini aynı gün içinde kullanıcılarını bekletmeksizin sunabilmek,
 • Kullanıcılarına beklediği hizmeti beklenen vakitte sunabilmek,
 • Her zaman alanında en iyi ve en güvenilir olabilmek,
 • Her bir kullanıcısını önemseyerek bütçelerine uygun hizmetleri sunabilmek,
 • Müşterilerine yaptığı iş ışığında garantiler verebilmek,
 • Her bir tüketicisi aracılığıyla her tür hususta güvenle aranılmak,
 • Yaptığı başarılı çalışmalar neticesinde tavsiye edilmek,
 • Sektöründe geniş hizmet ağına sahip olabilmek,
 • Sektöründe daha uzun seneler boyunca var olabilmek ve üyelerine daha uzun seneler profesyonel kadrosu ile hizmet sunmak mühim amaçlarındandır.

Kestel beldesinde klima servisi gereksinimlerinizde gereksiniminiz olan işlem yahut uygulama ne olursa olsun Kestel Klima Servisi’ne her zaman güvenle varabilirsiniz. Size her hususta yardımcı olmaya hazır yer alıyoruz.

Ayrıca Bakınız.  Daikin Klimada INFO Fonksiyonu Nedir?

Tek Bir Klima ile Aynı Anda İki Oda Isıtılıp-Soğutulabilir mi?

Bir iç ve bir dış üniteden oluşan klimalar ile aynı anda iki odayı ısıtmak veya soğutmak tavsiye edilmemektedir. Yalnız iki odanın tek bir kapısı yer alıyor ise ve odalar birbirine yakın ise bir dış ve bir iç üniteli klimalar kullanılabilir. Lakin bir koşul bulunmaktadır. Bu koşul da bu durum göz önünde bulundurularak yüksek kapasitede klima alındı ise geçerlidir. Buna benzer durumlarda yalnız her iki odanın da sıcaklık yahut soğukluk dereceleri aynı olmaz. Sıcak veya soğuk hava bir odadan diğer odaya geçeceği için klimanın mevcut olduğu oda her zaman daha sıcak yahut daha soğuk olacaktır.

Ayrıca Bakınız.  Hava Serinletici Cihaz Bakımı Nasıl Yapılır?

Bu durum dışında özellikle de multi split sistem ile (bir dış ünite birden fazla iç üniteden oluşan klimalar) iki odayı aynı anda ısıtıp soğutabilirsiniz. Genelde konut içinde birden fazla odanın ısıtılıp soğutulması adına multi split klimalar tercih edilmektedir.

Kestel beldesinde firmamız; Kestel Goodman Servisi, Kestel Daikin Servisi, Kestel Mitsubishi Servisi, Kestel Vestel Servisi, Kestel Arçelik Servisi, Kestel Samsung Servisi, Kestel General Electric Servisi, Kestel Bosch Servisi, Kestel Alaska Servisi hizmetleri sunar. Adı geçen markalardan bağımsız çalışan firmamız yetkili servis değildir. Kullanıcı talebi ve onayı ile özel servis hizmeti sunar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu