Klima Bilgileri

Hitachi RAR-35Z Isıtma Soğutma

Hitachi RAR-35Z Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hitachi RAR-35Z Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Hitachi RAR-35Z Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Hitachi RAR-35Z Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi:Sayfamızda anlatılan bilgiler Hitachi markalı klimaların bir çok modeline uygun olan RAR-35Z model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Hitachi RAR-35Z Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klimanız açık değilse önce açmak gerekir. Kumandanın en sağ altında bulunan mor renkli “açma/kapama” tuşuna basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Klimayı açtıktan sonra konum seçimi yapmanız gerekir. Bunun için kumanda panelinde bulunan ve bir çok sembolün bulunduğu tuşa basmanız gerekir. Bu tuş sıcaklık derecesi ayarı yapılan °C sembollü ▼ ve ▲ tuşlarının hemen sağında yer almaktadı Tuşa art arda basarak kumanda ekranına bakın, ekranda “güneş sembolü” görmeniz gerekir. Bu sembol belirdiğinde klima ısıtma modunda demektir.
  • Ardından sıcaklık derecesini ▼ ve ▲ tuşlarını tercih ederek ayarlayabilirsiniz.
  • Fan hızını ayarlamak için konum seçim tuşunun hemen sağında bulunan “pervane sembolü” olan tuşa basabilirsiniz. Bu tuşa art arda bastığınızda fan hızı kademe şeklinde yükselecektir ve bu değişiklik de kumanda ekranına yansıyacaktır.
  • İşlemden sonra klima ısıtma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Haier YR-HD01 Isıtma Soğutma

Hitachi RAR-35Z Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima açık durumda değilse önce açmak gerekir. Kumandanın en sağ alt bölümünde bulunan mor renkli “açma/kapama” tuşuna bir kez basın ve klimayı açık konuma getirin.
  • Daha sonra konum seçimi yapmanız gerekir. Bunun için kumanda panelinde bulunan ve bir çok sembol olan tuşu kullanmanız gerekir. Bu tuş sıcaklık derecesi ayarlanan °C sembollü ▼ ve ▲ tuşlarının hemen sağ bölümündedır. Bu tuşa art arda basarak kumanda ekranını kontrol edin “kar sembolü” görmeniz gerekir. Bu sembol belirdiğinde klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Daha sonra sıcaklık derecesi ayarlaması için ▼ ve ▲ tuşlarını kullanabilirsiniz.
  • Fan hızını ayarlamak için konum seçimi tuşunun hemen sağ bölümünde bulunan “pervane sembolü” bulunan tuşa basmalısınız. Bu tuşa art arda basarak fan hızı kademesini yükseltmiş olursunuz. Tuşa basarken kumanda ekranına da bakabilir, uygun fan hızını seçebilirsiniz.
  • İşlemden sonra klima soğutma yapacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Sanyo RCS-3MVPS4E Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi