Klima Bilgileri

Isısan High Life Isıtma Soğutma

Isısan High Life Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Isısan High Life Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Isısan High Life Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Isısan High Life Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi:Makalemizde açıkladığımız bilgiler Isısan High Life Markalı klimaların bir çok modeline uygun olan kumanda kullanımı ile ilgili bilgilerdir.

logo

Isısan High Life Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Öncelikle klima kapalıysa açmak için “açma/kapama” tuşuna bir kez basın.
  • Ardından ısıtma moduna alacağınız için kumanda panelinde bulunan “HEAT” yazılı tuşa bir kez basın. Tuşa bastığınızda kumanda ekranında “HEAT yazısı ve güneş sembolü” çıkar. Böylelikle ısıtma modu aktif demektir.
  • Ardından sıcaklık derecesini ayarlamak için °C sembolü olan ▼ ve ▲ tuşlarına basmalısını Tuşlara basarken bunun bunun yanında kumanda ekranına da bakın ki sıcaklık ayarını görebilin.
  • Daha sonra fan hızını seçebilirsiniz. Fan hızı için bu model kumandalarda 2 seçenek bulunmaktadır. “H” tuşu HIGH yani yüksek, “L” tuşu LOW yani düşük demektir. Fan hızını hangi düzeyde ayarlamak istiyorsanız o tuşa basmanız yeterli gelmektedir. Kumanda ekranında zaten fan sembolü ile birlikte seçim yaptığınız fan hızı düzeysine ait yazı çıkacaktır.
  • İşlem sonrası klima kısa bir sürede ortamı ısıtacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Demirdöküm A5 Isıtma Soğutma

Isısan High Life Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima açık değilse açmak için önce “açma/kapama” tuşuna bir kez basın.
  • Daha sonra soğutma modu için kumanda panelinde bulunan “COOL” tuşuna basın. Bu tuşa bastığınızda kumanda ekranında “COOL yazısı ve kar sembolü” belirir. Böylelikle soğutma modu aktif demektir.
  • Daha sonra sıcaklık derecesi için °C sembolü olan ▼ ve ▲ tuşlarına basmanız gerekir. Tuşlara basarken bunun bunun yanında kumanda ekranına bakarsanız ayarladığınız sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Daha sonra fan hızını ayarlamak için 2 seçeneğiniz mevcuttur. Biri düşük değer olan “L” harfi ile gösterilen LOW seçeneği, diğeri ise yüksek değer olan “H” harfi ile gösterilen HIGH seçeneğidir. Hangi tuşa basarsanız kumanda ekranında o hıza ait sembol ve hız ismi belirecektir.
  • İşlem ardından klima kısa bir sürede ortamı soğutacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Hitachi RAC-18CH5 Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi