Klima Arıza Kodları

Güngören Klima Servisi

Güngören Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Güngören Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Güngören Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Güngören Klima Servisi

İstanbul Güngören Klima Servisi

Güngören’de klima servis hizmetleri sunarak çalışmalarını sürdüren Güngören Klima Servisi, uzman kadrosu ve balakalı çağrı merkezi ekibi ile tüm tüketicilerinin gereksinimi olan hizmetleri sağlamaktadır. Yıllar öncesinden bu yana çalışmalarının her birini özenmekte olan firmamız bugünden sonra da yine aynı hedef ve amaç ile huzurlarınızda olacaktır. Her zaman kalite ve her zaman güvenilir çalışmalar sunan firmamızı aradığınızda öncedensinde almadığınız hizmeti alabileceksiniz.

logo

Güngören Klima Servisi Kimdir?

1994 senesinde kuruluşu gerçekleştirilen firmamız; uzman ve klima hususunda profesyonel olan kadrosu ile senelerdır hizmet sektöründedir. Klima üyelerine arıza sebebi ayırt etmeden hangi hususta olursa olsun yardımcı olmaya çalışmaktadır. Ayrıca klimaların marka model veya çeşidi fark etmeksizin bakımlarını, montaj ve demontajlarını yapar. Kullanıcı beklentisine senelerdır yanıt vermesi ve onları mutlu bunun yanı sıra aldıkları hizmetler karşısında tatmin etmesi sebebiyle bugün yine çalışmalarına devam ediyordir. Hedefi ve amacı daha uzun süre var olabilmek olan firmamızın çabası çalışmalarını en başarılı biçimde gerçekleştirebilmek ve bu çalışmaları sunarken de kullanan bireylerin yüzünü güldürmek, güven kazabilmektir.

Güngören beldesinde ikamet eden tüm klima kullanıcıları en iyi teknik servis hizmetlerini almak adına firmamızı istediğini zaman arayabilir…

Klima Servisi Hizmeti Alırken Dikkat Edilecekler

  • Güven her zaman için mühimdir. Firmanın siz değerli okurlarımıza servis öncesi ve sonrası güven vermesi gerekir.
  • Sunulan hizmette uzmanlık da mühimdir. Uzman olmayan bireyler aracılığıyla yapılan her tür müdahale sağlıklı değildir ve sorun yaşamanıza neden olabilir.
  • Hizmet öncesi kadar hizmet sonrası sunulacak destek ve yardımlar da mühimdir. Aldığınız hizmet sonrası bilgi almak adına güvenle arayabileceğiniz bir firma olmalıdır.
  • Her bir sorunuza yanıt vermelidir. Telefon aracılığı ile her tür hususta yardımları almanız mühimdir. Lakin bu biçimde bilinçli ve güvenilir olduğunu anlayabilirsiniz.
  • Yapılan işlemlerde parça tamiri veya değişimi yapılacaksa işlemlerine garanti sunmalıdır. Bunun yanında aynı sorun tekrarlandığında yahut müdahale edilen parça ile alakalı sorun meydana geldiğinda ücretsiz yeniden müdahale edilebilir. Sizler de bu anlamda sorun yaşamazsınız.
  • Sizlere hizmet sonrası ödeme yaptığınıza dair servis fişi ve fatura verilmelidir. Faturasız işlem yasal olmayan uygulama ve işlem demektir. Ödediğiniz her bir ücret için mutlaka faturanızı isteyin. İleriki zamanlarda bir sorun olduğunda elinizde faturanız mutlaka bulunsun.
  • İşlemlerin olabildiğince yerinde yapılmasına önem verin. Sizin yanınızda uygulama yapılırsa en azından nelerin yapıldığını görmüş olursunuz. Zorunlu olmadıkça cihazın atölyeye alınmasına izin vermeyin. Atölyeye alınması gereken durumlarda ise sürekli olarak olarak servis ile irtibat halinde olun. Cihazınızın son durumu ile ilgili sürekli olarak bilgiler alın.
Ayrıca Bakınız.  Vestel BIO PLUS INVERTER Klimada Koruma Mesajları (Arıza Olmayan Durumlar)

Bu önerileri dikkate alarak servis seçimi yaparsanız ileride sorun yaşasanız dahi hakkınızı arama gibi alternatifleriniz olur. Uzman, güvenilir, kaliteli ve başarılı firma arayışı içinde iseniz ve bulamıyorsanız Güngören Klima Servisi olarak her zaman huzurunuzdayız.

Güngören beldesindeki hizmetlerimiz; Güngören Samsung Servisi, Güngören Daikin Servisi, Güngören Beko Servisi, Güngören Bosch Servisi, Güngören Arçelik Servisi, Güngören Toshiba Servisi, Güngören Cartel Servisi, Güngören Fujitsu Servisi, Güngören General Electric Servisi olarak devam ediyordir. İsmi geçen markaların hiçbiri ile bağlantımız bulunmamaktadır. Hizmetlerimizi de genel merkezlerden tamamen bağımsız özel servis olarak sürdürmekteyiz. Yetkili servis değiliz ve özel servis olarak klima kullanan bireylerin istek ve onayları ile hizmet sunmaktayız.

Ayrıca Bakınız.  Klima Neden Kullanılmalı?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi