Klima Bilgileri

Ferroli Smile Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?

Ferroli Smile Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Ferroli Smile Klima Kumandası Nasıl Kullanılır? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Ferroli Smile Klima Kumandası Nasıl Kullanılır? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Ferroli Smile Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?

Ferroli Smile Kullanım Kılavuzu

Önemli Bilgi: Makalemizde açıkladığımız bilgiler Ferroli U.I.E SMİLE 55000 PC7 / 41000 PC 7 / 24000 PC7 model Salon Tipi Split Klima kumanda kullanımı hususundaki bilgilerdir.

logo

Ferroli Smile Klima Kumandası Nasıl Kullanılır?

  • 1 numaralı düğme

ON/OFF düğmesidir. Düğmeye klima açıkken basarsanız kapanır, klima kapalıyken basarsanız açılır. Klimada açma/kapama düğmesi olarak açıklanabilir.

  • 2 numaralı düğme

MODE düğmesidir. Çalışma modunu seçmek için kullanılır. Klimada isteğe bağlı olarak ısıtma, soğutma, fan, nem alma gibi modlar seçilebilir.

  • 3 numaralı düğme

FAN düğmesidir. Klimanın üfleme hızını belirler. Düğmeye her basıldığında fan hızı de değişir. Otomatik – yüksek – orta – düşük fan hızlarından birini seçebilirsiniz.

  • 4 numaralı düğme

▲ ve ▼ düğmeleridir. Oda sıcaklık ayarları düğmesi de denilebilir. Oda sıcaklığını belirlemek için kullanılır. Klima TIMER moduna alındığında saat ayarını yapmak için de kullanılabilir. ▲ ile saat ayarı yahut sıcaklık ayarı artırılır, ▼ ile saat ayarı yahut sıcaklık ayarı düşürülür.

  • 5 numaralı düğme

SWİNG düğmesidir. Salınım düğmesi olarak açıklanabilir. Dikey panjur salınım ayarını durdurmak veya başlatmak için kullanılır. İstenen yukarı/aşağı hava akış yönünü ayarlamak adına kullanılabilir.

  • 6 numaralı düğme

SMART düğmesidir. Klimanın açık veya kapalı olup olmadığına bağlı olmaksızın doğrudan fuzzy logic (bulanık mantık) işlemi görmek adına kullanılır.

  • 7 numaralı düğme

TIMER düğmesidir. Zaman saati ayarının yapılması bunun bunun yanında iptal edilmesi için kullanılır.

  • 8 numaralı düğme

SLEEP düğmesidir. Uyku modu düğmesi olarak bilinir. Klimayı gece daha rahat kullanmak için seçilmelidir. Uyku modunu ayarlamak bunun bunun yanında iptal etmek için bu düğme kullanılır.

  • 9 numaralı düğme

SUPER düğmesidir. Hızlı soğutma işlemini başlatmak bunun bunun yanında durdurmak için kullanılır. Hızlı soğutma işlemi sıcaklık 18°C ye ayarlandığı zaman yüksek fan hızında otomatik çalışmaktadır.

Cihaza ait kumanda üzerinden hangi ayar yapılırsa kumanda ekranında yapılan ayara ait sembol belirecektir.

Ayrıca Bakınız.  Samsung AR18NSWXBWK/SK Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi