Klima Bilgileri

Goodman HG31ES Isıtma Soğutma

Goodman HG31ES Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Goodman HG31ES Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Goodman HG31ES Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Goodman HG31ES Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Goodman marklı klimaların bir çok modelini çalıştıran HG31ES model kumanda ile ilgilidır.

logo

Goodman HG31ES Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu model kumandalar ile ısıtma modu ayarlanamaz. Kumandaya uygun olan klimalar ısıtma seçeneği olan klimalar değildir. Isıtma modu dışında; soğutma, nem alma ve fan modlarında çalışmaktadır.
Ayrıca Bakınız.  Demirdöküm Klimada Tasarruf Fonksiyonu Nedir?

Goodman HG31ES Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima kapalıysa “ON/OFF” tuşuna basın ve iç üniteyi açın.
  • Daha sonra “MODE” tuşunu kullanacaksınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranına bakın “COOL” yazısının solunda “►” sembolü belirmesi gerekir. Bu sembol “COOL” yazısının solunda belirdiğinde yani COOL modunu gösterdiğinde klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Daha sonra sıcaklık derecesi için derece sembolü olan “▼ ve ▲” tuşlarına basmalısınız. Tuşlara basarken kumanda ekranının alt kısmını kontrol edin, ayarlanan sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Ardından fan hızını seçmek için “FAN” tuşuna basmanız gerekir. Bu tuşa bastıkça kumanda ekranının en sol bölümünde bakın orada pervane sembolünün altında sırası ile farklı harfler belirecektir. Bu harfler sırası ile; A (AUTO yani otomatik), H (HIGH yani yüksek), M (MED yani orta), L (LOW yani düşük) fan hızı manasına gelmektedir. Bu harflerin açıklamalarına göre uygun bir fan hızı seçebilirsiniz.
  • Fan hızını da seçtikten sonra klima ayarlanan derecede ortamı serinletmeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Sharp Crmc-A653JBEZ Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi