Klima Arıza Kodları

Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri

Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri

Heat Recovery VRF Sistemi Nedir?

Heat Pump VRF sistemleri bunun yanı sıra ya ısıtma veya soğutma yapabilmektedir. Heat Recovery VRF sistemlerinde ise bunun yanı sıra ısıtma ve soğutma yapılabilmektedir. Bu nedenle özellikle mevsim geçişlerinde çeşitli kullanım moduna gereksinim duyulan yapılarda her kullanıcı için bağımsız ve özgür iklimlendirme sağlamaktadır. Otellerde özellikle bu sistem tercih edilmektedir. Isı geri kazanım özelliği olduğu için de Heat Pump VRF sistemlerine nazaran daha tasarrufludur.

Ayrıca Bakınız.  Samui Klima Arıza Kodları

logo

Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri

Demirdöküm DVS 5 Heat Recovery VRF Klimaların Özellikleri

 • DC Inverter Teknolojisi

Sistemde bulunan dış üniteler Full DC Inverter teknolojisindedir. Kompresörlerin tümünün Inverter olması, çalışma esnasında performansın yüksek olmasını sağlar ve kısmi yüklerde yüksek enerji verimliliği sağlanır. Bu nedenle de düşük işletme sermayesine sahip olmaktadır.

 • Yüksek Kapasite-Verimlilik

64 HP’ye varan kapasitesi aracılığıyla her türlü yapıda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İç ünitelerin çalışma mod oranları %50-%50 gibi dengelendiği durumlarda Heat Pump sistemlerine nazaran %78’ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır. 80’ye kadar iç ünite bağlanabildiği için minimum sayıda dış ünite ile projeye yanıt verebilmektedir. Bunun yanında hem alandan hem de maliyet hususunda kazanç sağlamaktadır.

 • R410a Soğutucu Akışkan

Çevre dostu olarak anılan R410a soğutucu akışkana sahiptir. Bunun yanında çevreye zarar vermemektedir.

 • 1,4 ve 8 Port HR Box

1,4 yahut 8 port HR Box ile bağlantıya izin verme özelliğindedir. Bundan dolayı esnek borulama olanağı ve kolay montaj olanağı tanımaktadır.

Sistemin Bilinen Diğer Üstün Özellikleri

 • Tamamen soğutma, tamamen ısıtma, kısmen ısıtma, kısmen soğutma ve tam ısı geri kazanımı gibi 5 verimli çalışma moduna sahiptir.
 • Tasarımı kompakttır. Yani mekanda fazla yer kaplamaz.
 • Kutupsuz CAN iletişim teknolojisindedir.
 • Akıllı defrost teknolojisindedir.
 • Sessiz çalışma modu bulunur, bu sayede kullanıcısını rahatsız etmez.
 • Rotasyonlu çalışma yapar, bu sayede kullanım süresi uzar.
 • Anti-Korozif Gold Fin Kondanseri bulunur.
Ayrıca Bakınız.  Tüm Odalarda Klima Kullanılabilir mi?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi