Klima Bilgileri

Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir?

Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir?

Daikin Klima Powerful Modu

Önemli Bilgi: Daikin markalı klimaların genel modellerinde “Powerful” düğmesi ve özelliği bulunmaktadır. Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir? işlevi ve yaşanacak durumlar nelerdir? aşağıda açıklanmıştır.

Ayrıca Bakınız.  K-1038E-L Kumanda Isıtma Soğutma

logo

Daikin Klimalarda Powerful Fonksiyonu Nedir?

Güçlü çalıştırma özelliğidur. Herhangi bir işletim modunda ısıtma veya soğutma tesirini bi hayli hızlıca maksimize etmektedir. Bunun yanında maksimum kapasite elde edilmesini sağlamaktadır.

Daikin Klimada Güçlü Çalıştırmayı Başlatma

Klimanızda kuvvetli çalıştırmayı başlatmak için “Powerful” düğmesine bir kez basmalısınız. 20 dk. süren bir fonksiyondur. Daha sonra sistem otomatik olarak bu fonksiyon öncesinde kullanılan en son ayarlarda çalışmaya devam eder. Fonksiyon açıldığında kuvvetli sembolü LCD ekranda görüntülenir. Bu mod açıkken bazı fonksiyonlar kullanılamaz.

Ayrıca Bakınız.  Daikin G-EMURA-SHIRA Serisi Isıtma Soğutma

Daikin Klimada Güçlü Çalıştırmayı İptal Etme

“Powerful” düğmesine yeniden bastığınızda özelliği iptal etmiş olursunuz. LCD ekrandaki kuvvetli sembolü de kaybolur.

Daikin Klimada Güçlü Fonksiyonu Hakkında Bilgiler

  • EKONO ve SESSİZ çalıştırma özelliği ile birlikte kullanılamamaktadır. Öncelik her zaman son basılan düğmenin işlevine verilmektedir.
  • Bu fonksiyon klima yalnızca çalışır durumda iken ayarlanabilir. Klimayı kapattığınız zaman fonksiyon iptal edilir. LCD ekranda kuvvetli sembolü görünmez.
  • Klima halihazırda gösterilen max. kapasite ile çalışmakta ise; kuvvetli modu klimanın kapasitesini artırmayacaktır.
  • Klima soğutma ve ısıtma modunda soğutma ve ısıtma tesirini maksimize etmek adına dış ünitenin kapasitesi artırılmalı ve hava akış hızı max. olarak ayarlanmalıdır. Sıcaklık ve hava akış ayarları değişken olmamaktadır.
  • Klima nem alma modunda sıcaklık ayarı 2,5°C kadar düşer ve hava akış hızı hafifçe yükselir.
  • Klima fan modunda hava akış hızı max. olarak ayarlanır.
Ayrıca Bakınız.  Arçelik-Beko-LG-Grundig Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi