Klima Bilgileri

Wicom A668 Klima Isıtma Soğutma

Wicom A668 Klima Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Wicom A668 Klima Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Wicom A668 Klima Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Wicom A668 Klima Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi:Sayfamızda açıkladığımız bilgiler piyasadaki bir çok klimayı çalıştıran Wicom A668 model Akıllı kumanda ile ilgiliki bilgilerdir.
logo

Wicom A668 Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klima kapalıysa kırmızı renkte olan “açma/kapama” tuşuna basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Ardından konum seçimi yapmanız gerekir. Bunun için kullanacağınız tuş “MODE” tuşudur. Bu tuşa kumanda ekranını takip ederek art arda basacaksınız ve kumanda ekranında “güneş sembolü” nü görüntülemeniz gerekir. Bu sembol belirdiğinde klima ısıtma moduna geçmiş demektir.
  • Sıcaklık derecesini belirlemek üzere “TEMP+,-“ tuşlarına basmalısınız. + ile sıcaklık yükselir, – ile sıcaklık düşer. Ortama en uygun sıcaklık derecesini kumanda ekranını takip ederek ayarlayabilirsiniz.
  • Daha ardından fan hızı kademesi belirlemelisiniz. Bunun için de mavi renkte olan “pervane sembolü” olan tuşu kullanmalısınız. Tuşa basarak kumanda ekranına bakın, değişkenlik gösteren fan hızlarından birini tercih edebilirsiniz.
  • İşlemler bitiminde klima kısa bir sürede ortam sıcaklığını yükseltecektir.
Ayrıca Bakınız.  Sanyo Klima Sıcaklık ve Soğukluk Ayarı

Wicom A668 Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima kapalıysa eğer kırmızı renkte olan “açma/kapama” tuşuna basarak klimayı aktif hale getirin.
  • Daha sonra konum seçimi yapmak için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken kumanda ekranını kontrol edin, çalışma modlarına ait semboller çıkar. “kar sembolü” gördüğünüzde klima soğutma moduna alınmış olur. Bu sembolü mutlaka ekranda görmeniz gerekir.
  • Sıcaklık derecesi ayarlamak için “TEMP+,-“ tuşlarına basmanız gerekir. + ile sıcaklık derecesi artar, – ile sıcaklık derecesi düşer. Kumanda ekranını takip ederek ayarladığınız sıcaklığı görüntüleyebilirsiniz.
  • Ardından fan hızı kademesi seçmelisiniz. Bunun için de mavi renkteki “pervane sembolü” olan tuşa basmalısınız. Tuşa art arda basarak değişen fan kademelerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • İşlemlerden sonra klima kısa bir sürede ortam sıcaklığını düşürecektir.
Ayrıca Bakınız.  Frigidaire Sıcak ve Soğuk Ayarı Yapma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi