Klima Bilgileri

Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir?

Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir?

Vessen Klima Shortcut Modu

Vessen markalı duvar tipi split klima kumandası üzerinde bulunan “SHORTCUT” özelliği ve fonksiyon ile ilgili merak edilen tüm bilgiler aşağıdaki metinde geniş bir şekilde sunulmuştur.

Ayrıca Bakınız.  Mitsubishi Electric PAR-21MAA Isıtma Soğutma

logo

Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir?

Vessen Klimada SHORTCUT Fonksiyonu Nedir?

Kumanda üzerinde bulunan bu düğme; mevcut olan ayarları kaydetmek ve önceki ayarlara yeniden dönmek için kullanılır.

Fonksiyon Özellikleri

  • Klima yeni açıldığında “SHORTCUT” düğmesine basılırsa; ünite otomatik modda 26°C ayar sıcaklığında ve otomatik fan devrinde çalışma yapar.
  • Kumanda açıkken düğmeye “SHORTCUT” düğmesine basılırsa; sistem otomatik olarak bir önceki çalışma moduna geri döner. Çalışma modu, ayar sıcaklığı, fan devri düzeysi ve Sleep özelliği önceki ayarlara geri döner.
  • “SHORTCUT” düğmesine 2 sn. den daha uzun süre basılı tutulursa; sistem otomatik olarak önceki çalışma moduna geri döner. Çalışma modu, fan devri düzeysi, ayar sıcaklığı Sleep özelliği önceki ayarlara döner.
Ayrıca Bakınız.  Baymak Klimada iFEEL Fonksiyonu Nedir?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu