Klima Bilgileri

Sanyo RCS-7HS4E-G Isıtma Soğutma

Sanyo RCS-7HS4E-G Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sanyo RCS-7HS4E-G Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Sanyo RCS-7HS4E-G Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Sanyo RCS-7HS4E-G Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi:Makalemizde açıklanan bilgiler Sanyo markalı klimalara kullanım yönünden uygun olan RCS-7HS4E-G / RCS-AX1 / RCS-AX3 model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Sanyo RCS-7HS4E-G Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klimanız kapalıysa “ON/OFF” tuşuna bir kez basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Daha sonra ısıtma modunu ayarlamak için “MODE” tuşunu kullanmalısınız. Bu tuşa basarken kumanda ekranının sol kısmına bakın. Sembollerin yanında yani ekranında “◄” sembolü belirdiğinde klima o çalışma konumuna alınmış olur. Isıtma konumu sembolü “güneş” olduğu için “◄” sembolü güneş sembolünün sağında belirene kadar “MODE” tuşuna art arda basın.
  • Isıtma modunu ayarladıktan sonra sıcaklık derecesi ayarlaması için “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarını kullanmanız gerekir. Ortam için uygun bir sıcaklık ayarlayabilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesi ayarladıktan sonra fan hızı için “FAN SPEED” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken kumandanın ekranına da bakın. Bunun yanında ayarladığınız fan hızını görmüş olursunuz.
  • İşlemler bitiminde klima ortama sıcak hava üflemeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klima kumanda işaretleri

Sanyo RCS-7HS4E-G Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima kapalıysa “ON/OFF” tuşuna bir kez basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Daha ardından soğutma modunu ayarlamak adına “MODE” tuşunu kullanın. Bu tuşa basarken kumanda ekranının sol kısmına da mutlaka bakın. Sembollerin yanında “◄” sembolü belirir. Bu sembol hangi çalışma modu sembolünün sağında belirirse klima o moda alınmış olur. Soğutma modu “kar” olduğu için kar sembolünün yanında “◄” sembolü görülene kadar MODE tuşuna art arda basın.
  • Daha ardından sıcaklık derecesi için “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarını kullanmanız gerekir. Ortam için uygun bir ısı derecesini bu tuşlarla ayarlayabilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesi sonrasına fan hızı için “FAN SPEED” tuşuna basabilirsiniz. Tuşa basarken bunun yanı sıra kumanda ekranına da bakabilir, bu sayede fan hızını takip edebilirsiniz.
  • İşlemlerden sonra klima ortama soğuk hava üflemeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Demirdöküm Klimada Tımer Fonksiyonu Nedir?
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi