Klima Bilgileri

Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir?

Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir?

Regal Klima Hisset Modu

Regal klima kullanımında kumanda üzerinde bulunan “HİSSET Fonksiyonu” her bir kullanıcısı aracılığıyla merak edilir. Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir? konusu ile ilgili bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki metni inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Beko Klimada Otomatik Çalışma Modu Nedir?

logo

Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir?

Regal Klimada HİSSET Fonksiyonu Nedir?

Oda sıcaklığının kumandanın bulunduğu konumdaki sıcaklığa göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlayan fonksiyondur.

Kumanda üzerinden “HİSSET” düğmesine basarsanız klima kumandanın bulunduğu konumdaki sıcaklığı istenen sıcaklık olarak belirler. Ayrıca bu bilgiye göre çalışma yapar. Kumanda bu fonksiyonda doğrudan klima ile iletişim kurar. Bundan dolayı iletişim kurabileceği bir yere klimayı koymanız gerekir.

HİSSET özelliğinda kumanda klima ile her 4 dk. da bir iletişime geçer. İletişim 10 dk. süre ile kesilirse eğer klima üzerinde bulunan ortam sensörü devreye girer. İletişim yeniden sağlandığında ise sensör devreye girer ve işlev siz iptal edene dek çalışmaya devam eder.

Ayrıca Bakınız.  Grundig Klima Sıcak ve Soğuk Ayarı Yapma

HİSSET özelliği hem beklenen sonucun alınmasını hem de tasarrufun yaşanmasını sağlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu