Klima Bilgileri

Midea R06-BGCE Isıtma Soğutma

Midea R06-BGCE Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Midea R06-BGCE Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Midea R06-BGCE Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Midea R06-BGCE Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Midea Komeco R06-BGCE / R09C-BGE / R09B-BG / R06-BG / R06-BGE model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Midea R06-BGCE Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klima iç ünitesini açmak adına “açma/kapama” düğmesine bir defa basmanız gerekir.
  • Ardından klimanın ısıtma moduna alınması için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken kumanda ekranına da bakın “güneş” sembolünü ekranda görmeniz gerekir. Güneş sembolü ısıtma modunu temsil etmektedir.
  • Isıtma modunu seçtikten sonra “▼ ve ▲” tuşlarına basarak ortam için bir sıcaklık derecesi ayarlamanız gerekir. Tuşlara basıp kumanda ekranını da kontrol ederseniz ayarladığınız sıcaklık derecesini gözlemleyebilirsiniz.
  • Ardından fan hızı yani klimanın üfleme hızını ayarlamanız gerekir. Bunun için de “FAN” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken de kumanda ekranını kontrol ederseniz ayarladığınız fan hızı düzeysini gözlemleyebilirsiniz.
  • Klima yapılan bu işlemlerden sonra ayarladığınız sıcaklıkta ve fan hızında ortam sıcaklığını yükseltecektir.
Ayrıca Bakınız.  Daikin Klimada Zamanlayıcı Ayarı Nasıl Yapılır?

Midea R06-BGCE Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima iç ünitesini açmak adına “açma/kapama” düğmesine bir kez basmanız gerekir.
  • Daha sonra klimanın soğutma moduna alınması için “MODE” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken kumanda ekranına bakın “kar” sembolünü ekranda görmeniz gerekir. Kar sembolü soğuma modunu temsil eder.
  • Konum seçimini yaptıktan sonra “▼ ve ▲” tuşlarına basarak ortam için en ideal soğutma derecesini belirlemeniz gerekir. Tuşlara basarken kumanda ekranına da bakarak ayarladığınız dereceyi gözlemleyebilirsiniz.
  • Daha sonra fan hızı kademesi yani cihazın üfleme hızını ayarlamak için “FAN” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa basarken yine kumanda ekranına bakarsanız ortam için en uygun fan hızı düzeysini görerek ayarlayabilirsiniz.
  • Klima yapılan bu işlemlerden sonra ayarlanan derecede ve fan hızında ortam sıcaklığını düşürecektir.
Ayrıca Bakınız.  MZ 913 Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi