Klima Bilgileri

Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri

Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri

Hava Serinletici Cihaz Sorun ve Çözümleri

Hava serinletici cihaz kullanımında karşınıza çıkan sorunlar ve bu poblemlerin olabilecek nedenleri ile birlikte yapılması gereken uygulamalar detayı aşağıda sunulmuştur. Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri başlığı altında sunulan bilgileri incelemeli gerektiğinde uzman teknik desteğine başvurmalısınız.

Ayrıca Bakınız.  Olefini RG57A4/BGEF Isıtma Soğutma

logo

Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri

Hava Serinletici Cihaz Arızaları ve Çözümleri

Cihaz çalışmıyor

  • *Güç kablosu takılı olmayabilir veya yanlış takılmış olabilir. Güç kablosunun prize doğru biçimde takıldığından emin olmalısınız.
  • * Arka panelde bulunan güç anahtarı açık konumda olmayabilir. Güç anahtarını kontrol edin “1” konumunda veya “I” konumunda olduğundan emin olun.
  • *Kontrol paneli üzerindeki “On” düğmesine basılmamış olabilir. Kontrol edin basılmamışsa eğer “On” düğmesine basın.

Cihaz iyi üflemiyor

  • *Soğutucu petek ve toz filtresinde toz birikmiş olabilir. Petek ve toz filtresini kontrol ederek temizleyin.
  • *Cihazın hava girişi yabancı bir cisim ile kapanmış olabilir. Arka hava girişinin açık olmasına ve duvar ile içindeki mesafenin az olmamasına dikkat etmelisiniz.

Soğutma özelliği çalışmıyor

  • *Su haznesindeki su düzeysi MİN değerin altında olabilir. Cihazı kapatın. Su haznesine su doldurun ve yeniden çalıştırın.
Ayrıca Bakınız.  Klima Tahliye Hortumunun Yönü Nasıl Değiştirilir?

Sunulan çözüm önerilerini uyguladınız fakat yaşadığınız sorunda düzelme olmadıysa veya farklı sorunlar yaşamakta iseniz mutlaka servis yardımı alın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu