Klima Bilgileri

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza General Klimada ECONOMY Modu Nedir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. General Klimada ECONOMY Modu Nedir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

General Klima Economy Konumu

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler General Duvar Tipi Inverter klimalar için geçerli bir fonksiyondur. ASHA07LGCZ / ASHA09LGCZ / ASHA12LGCZ / ASHA14LGCZ modeller içindir.

General tip klimalarda kumanda üzerinde “ECONOMY” düğmesi ne anlama gelir? General Klimada ECONOMY Modu Nedir? Ekonomi modda klima ne tür çalışma sağlar? Aşağıda sunulmuştur.

Ayrıca Bakınız.  Vestel Klima Sıcak ve Soğuk Ayarı

logo

General Klimada ECONOMY Modu Nedir?

Ekonomik kullanım modudur.

Düğmeye bir kez bastığınızda ekranda “ECO” ibaresi görüntülenir. Klima ekonomik çalışma modunu başlatır. Kapatmak istediğinizde düğmeye yeniden basmanız yeterli gelmektedir. Ekranda “ECO” ibaresi kaybolur. Klima normal çalışma moduna geçer.

ECONOMY Mod Hakkında;

Max. da kullanılan ECONOMY modu; soğutma ve ısıtma için kullanılan normal bir klima kullanım modundun ortalama %70 idir.

  • ECONOMY mod soğutma modu sırasında çalıştırılırsa nem alma işlevi artmaktadır. Bu işlev odadaki nemi oda sıcaklığını belirgin biçimde düşürmeden almak istediğinizde bi hayli kullanışlıdır.
  • ECONOMY modu sırasında en ekonomik kullanımı sağlamak adına gereksiz soğutma veya ısıtmayı önlemek için termostat ayarı oda ısısına göre otomatik değişmektedir.
  • ECONOMY modu sırasında odanız iyi soğutulmazsa veya ısıtılmazsa eğer normal çalışma modunu tercih etmelisiniz.
  • Klimanın çalışması durdurulduğu zaman iç ünitenin yeniden açılması durumunda normal çalışma başlamaktadır.
  • AUTO modundaki izleme boyunca ECONOMY düğmesine basarak ECONOMY modu seçilmiş olsa bile klima ECONOMY moduna geçmemektedir.
Ayrıca Bakınız.  Lokanta Cafe Barlar İçin Klima Seçimi Nasıl Olmalı
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi