Klima Bilgileri

AR-JW17 Isıtma Soğutma

AR-JW17 Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza AR-JW17 Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. AR-JW17 Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

AR-JW17 Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi:Makalemizde açıkladığımız bilgiler Fujitsu / General Electric markalı klimaların bir çok modeline uygun olan AR-JW17 / AR-JW27 / AR-JW2 / AR-JW19 / AR-JW11 model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

AR-JW17 Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klima iç ünitesi kapalı ise “START/STOP” tuşuna bir kez basarak iç üniteyi açın.
  • Ardından konum seçimi için “MASTER CONTROL” tuşunu kullanın. Bu tuşa art arda bastığınızda kumanda ekranında değişen çalışma modları isimleri görünecektir. Kumanda ekranında “HEAT” yazdığı zaman ısıtma moduna alınmış olur.
  • Sıcaklık dereceleri için “SET TEMP + ve SET TİME –“ tuşlarını kullanmalısınız. Bu tuşlara bastıkça kumanda ekranına da bakın, ayarladığınız sıcaklığı görebilir ve ortam için en uygun sıcaklık derecesini seçebilirsiniz.
  • Klima iç ünite üfleme hızı için “FAN CONTROL” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa art arda basarak klima kumanda ekranını da takip edin, kademelerde değişiklik olacaktır. Sırası ile kumanda ekranında AUTO (otomatik), LOW (düşük), MED (orta), HIGH (yüksek) fan hızı kademeleri çıkacaktır. Böylelikle ortam için en uygun fan hızını tercih edebilirsiniz.
  • Bu işlemden kısa süre sonra klima ortam sıcaklığını artıracaktır.
Ayrıca Bakınız.  Vaillant ClimaVAIR Plus Isıtma Soğutma

AR-JW17 Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima iç ünitesi kapalı durumda ise açmak için “START/STOP” tuşuna basın ve üniteyi açın.
  • Ardından çalışma konumu seçimi için “MASTER CONTROL” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa art arda basarak kumanda ekranını da takip ederek cihazı soğutma moduna alabilirsiniz. Soğutma modu ekranda beliren “COOL” yazısı ile anlaşılabilir.
  • Sıcaklık derecelerini belirlemek için “SET TEMP + ve SET TİME –“ tuşlarına basabilirsiniz. Kumanda ekranını takip ederek ortam için en uygun çalışma sıcaklığını bu tuşları tercih ederek seçebilirsiniz.
  • Klima üfleme hızını seçmek için “FAN CONTROL” tuşunu kullanmanız gerekir. Bu tuşa art arda basarak fan hızı kademelerini kumanda ekranında gözlemleyebilirsiniz. Sırası ile kumanda ekranında; AUTO (otomatik), LOW (düşük), MED (orta), HIGH (yüksek) fan hızı kademeleri çıkacaktır. Ortam için uygun bir fan hızı kademesi seçebilirsiniz.
  • İşlemden kısa süre sonra klima ortam sıcaklığını azaltacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Midea RG56-BGEFU1-CA Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu