Klima Bilgileri

YX1F Isıtma Soğutma

YX1F Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza YX1F Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. YX1F Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

YX1F Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Fujitherma /Gree / Airfel / Auer / Daylux markalı klimalara kullanım yönünden uyum sağlayan YX1F / YX1F1 / YX1F2 / YX1F3 / YX1F4 / YX1F5 / YX1F4F / YX1F5F model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

YX1F Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Klima açık değilse “ON/OFF” tuşuna bir kez basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Ardından konum seçmek için “MODE” tuşunu kullanmalısınız. MODE tuşuna bastığınızda aynı anda kumanda ekranını da takip ederseniz kumandanın sol bölümünde bulunan isimlerin yanına ◄ işareti gelecektir. Bu işaret hangi yazının yanına gelirse klima o çalışma moduna alınmış olur. Klimayı ısıtma moduna alacağınız için “HEAT” yazısının sağında ◄ sembolü belirdiğinde klimayı ısıtma moduna almış olursunuz.
  • Çalışma konumu seçimi ardından sıcaklık derecesini belirlemek üzere “+,-“ tuşlarını kullanabilirsiniz. Bu tuşlara bastıkça da kumanda ekranına bakarsanız ayarladığınız sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz ve ortam için en ideal sıcaklığı seçebilirsiniz.
  • Dilerseniz ardından “FAN” tuşuna basarak klimanın üfleme hızını da seçebilirsiniz. Bu tuşa da art arda basarak kumanda ekranında fan hızı düzeylerini görebilir, uygun bir fan hızı seçebilirsiniz.
  • Yapılan işlemlerin ardından klima kısa bir sürede ortamda sıcaklık sağlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  HG31AS Isıtma Soğutma

YX1F Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima açık durumda değilse önce “ON/OFF” tuşuna basın ve klimayı aktif hale getirin.
  • Klima açık durumdayken çalışma konumu seçmek için “MODE” tuşunu kullanın. Bu tuşa bastığınızda kumanda ekranını takip edin. Sol bölümde bulunan isimlerin yanında yani ekranda ◄ işareti çıkacaktır. Bu işaret çalışma modlarının sağında yer alır. Klima soğutma moduna getirileceği için “COOL” yazısının hemen sağında ◄ işareti belirdiğinde klima soğutma moduna alınmış
  • Çalışma konumu seçiminden sonra sıcaklık ayarlaması için “+,-“ tuşlarını kullanmalısınız. Tuşlara her bastığınızda bunun yanı sıra kumanda ekranını da takip ederseniz ayarladığınız sıcaklığı görerek ortam için uygun bir derece seçebilirsiniz.
  • Daha sonra isteğe göre klimanın üfleme hızını seçebilir, bunun için de “FAN” tuşunu kullanabilirsiniz. Bu tuşa da her bastığınızda kumanda ekranına bakın, fan hızı düzeyleri değişecektir. Uygun bir fan hızı düzeysi seçebilirsiniz.
  • Yapılan işlemlerden sonra kısa bir sürede ortamda serinlik sağlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klima Neden Çalışmaz? Detaylar burada!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi