Klima Bilgileri

Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma

Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Sharp CRMC-A810JBEZ Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Sharp markalı klimaların bir çok modeline uygun olan CRMC-A810JBEZ model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Sharp CRMC-A810JBEZ Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu model kumandalar ısıtma ayar özelliği özelliğinde değildir. Soğutma, nem alma, fan gibi farklı çalışma fonksiyonları bulunmaktadır.
Ayrıca Bakınız.  Hava Filtresi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Sharp CRMC-A810JBEZ Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Öncelikle klima iç ünitesini açın.
  • Ardından klimayı soğutma moduna almak için “MODE” tuşuna basın. Bu tuşa art arda bastığınızda kumanda ekranında farklı çalışma modlarına ait simgeler çıkacaktır. Kumanda panelinde bulunan ve “COOL” olarak bulunan görselin yani “kar simgesi” nin kumanda ekranında belirmesi gerekir. Bu simge kumanda ekranında göründüğü zaman klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Sıcaklık derecesini “TEMP ▼ ve ▲” tuşları ile ayarlayabilirsiniz. Tuşlara bastıkça kumanda ekranını takip edebilir ve ayarladığınız sıcaklığı görüntüleyebilirsiniz. Ortam için en ideal sıcaklık derecesini belirlemeniz gerekir.
  • Fan hızını seçmek için “FAN” tuşunu kullanabilirsiniz. Bu tuşa art arda basarak kumanda ekranında değişen fan hızı kademelerini takip ederek uygun bir üfleme hızı seçebilirsiniz.
  • Yapılan işlemlerden sonra klima ortamı ağır ağır serinletmeye başlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Samsung KR0538 Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi