Klima Bilgileri

Panasonic A75C3300 Isıtma Soğutma

Panasonic A75C3300 Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Panasonic A75C3300 Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Panasonic A75C3300 Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Panasonic A75C3300 Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Makalemizde bulunan bilgiler Panasonic markalı İnverter sistem klimaların bir çok modelini çalıştıran A75C3300 / A75C3708 / A75C3208 / A75C3706 model kumanda ile ilgili bilgilerdir.

logo

Panasonic A75C3300 Kumanda ile Isıtma Modu Ayarı

  • Bu model kumandalar ve kullanılan klimalarda ısıtma modu özelliği yoktur. Bu model klimalar yalnızca otomatik, soğutma ve nem alma modlarında çalışmaktadır.
Ayrıca Bakınız.  Banka Şubeleri için Klima Seçimi

Panasonic A75C3300 Kumanda ile Soğutma Modu Ayarı

  • Klima kapalı durumda ise “OFF/ON” tuşuna basın ve klimayı açık konuma getirin.
  • Daha ardından “MODE” tuşuna basarak soğutma modunu belirlemeniz gerekir. Bu tuşa bastıkça kumandanın sol bölümündeki çalışma modlarının hemen sağında ekranda █ sembolü görünecektir. Bu sembol “COOL” yazan kısmın sağında belirene kadar MODE tuşuna art arda basın. Bu yazının sağında sembol belirdiğinde klima soğutma moduna alınmış olur.
  • Sıcaklık derecesi belirlemek üzere “TEMP ▼ ve ▲” tuşlarına basabilirsiniz. Tuşlara bastıkça da kumanda ekranını takip ederek ayarladığınız sıcaklığı gözlemleyebilirsiniz.
  • Dilerseniz ardından fan hızını ayarlamak için “FAN SPEED” tuşunu kullanabilirsiniz. Bu tuşa bastıkça da kumanda ekranına bakarsanız fan hızı kademelerinden birini seçebilirsiniz.
  • Yapılan ayarlamalardan sonra klima kısa bir sürede soğutma işlemini sağlayacaktır.
Ayrıca Bakınız.  Klimayı Fahrenayttan Santigrata Çevirme

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu