Klima Arıza Kodları

Fuji Klima Arıza Kodları

FUJI KLİMA ARIZALARI

Fuji klima arıza kodları ile alakalı olarak sizlere bu yazıyı paylaşmak istedik. Fuji markalı klimanızda ortaya çıkan Fuji klima arızaları ve yaşanan sorunu nasıl çözebileceğiniz hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. Bu sayede Fuji klimalarda yaşanan arıza nedenlerini Fuji klima hata kodları inceleyerek çözüm üretebilirsiniz.

Öncelikle yazımızdaki asıl amaç bilgilendirme olduğunu unutmayalım ve bu konularda yeteri kadar bilgimiz yoksa lütfen teknik servisten yardım isteyin.. Aksi taktirde kötü sonuçlar alabilirsiniz.. Bu makalemizde kullanıcılar ve teknik servisler için bazı Fuji marka klima cihazlarının arıza kodlarını paylaşmak istedik. Arızalı olan Fuji klima cihazlarının çözüme kavuşmasına yardım etmeye çalıştık. Fuji klimada yaşanan arızaları kullanıcılar teknik servis çağırmadan çözebilsinler diye Fuji klima arıza kodları yazımızı oluşturma isteği duyduk. Şunu aklımızdan çıkarmayalım ki çözülemeyen arıza yoktur. Üretici firmalar belirli bir zaman klima yedek parçalarını stoklarında tutmak mecburiyetindedir. Fuji klima hata kodları hakkında teknik servis ekiplerimizin bilgisi kadar müşteri hizmetleri bölümünde çalışan personelimizde bilgilidir. Arızalar hakkında telefon desteği almak istiyorsanız 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yorum kısmına klimanızdaki arıza hakkında yorum yazarak cevap bulabilirsiniz.. Klima arızalarının çözümleri hakkında daha geniş bilgiye KLİMA ARIZALARI sayfamızdan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız.  Klima Neden Fazla Elektrik Yakar?

FUJI KLİMA ARIZA KODLARI
FUJI KLİMA HATA KODLARI
Kırmızı led 2 kez yanıyorsa
Termistör arızalı demektir.

Kırımızı led 4 kez yanıyorsa
Kontrol ünitesinde sorun var demektir.

Kırmızı led 5 kez yanıyorsa
Serial eror sorunudur.

Kırmıız led 6 kez yanıyorsa
Fan motorunda sorun var demektir.

Yeşil led 2 kez yanıyorsa
Termistörde sorun vardır (dış ünite arızası).

Yeşil led 3 kez yanıyorsa
Basınç swichinde problem var demektir.

Yeşil led 4 kez yanıyorsa
Kontrol ünitesinde problem var demektir.

Yeşil led 5 kez yanıyorsa
İnverter sorunu demektir.

Ayrıca Bakınız.  Klima Neden Sigorta Attırır?

Arıza durumlarında kullanıcı olarak cihaza bir müdahalede bulunmadan net arıza tespiti ve onarımı için mutlaka Fuji Klima Servisi’ni aramalı ve yardım talebinde bulunmalısınız.

Fujitsu Klima Işık yanıp sönüyor

Fujitherma Klima resetleme

Fujitsu vrf Error 1

Fujikur Klima Arıza Kodları

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu