Klima Arıza Kodları

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Eyüp Klima Servisi ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Eyüp Klima Servisi ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Eyüp Klima Servisi

İstanbul Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi klima hizmeti hususunda her zaman sektöründeki firmalara nazaran en iyi hizmetleri sunarak bilinir.  Sektöründe senelerdır sağlamış olduğu en iyi teknik hizmetleri ile kullanan bireylerin hem beğeni hem de güvenini kazanmakta olan firmamızı aradığınızda sizler de beklentilerinize yanıtları bulabileceksiniz. Her zaman kalıcı tatminiyeti sağlayan ve her bir çalışmasını da özenmekte olan firmamız kendine özgü çalışmaları ile yine tüketici huzurlarındadır.

logo

Eyüp Klima Servisi’nden Beklediğiniz Hizmet

Eyüp beldesinde ortalama 23 senedir hizmette olan Eyüp Klima Servisi her şeyden önce tüketici beklentisine önem verir. Kullanıcılarının beklentisini karşılamak amacı ile elinden gelen yardımları sağlayan firmamızın ön planda tuttuğu konu tatminiyetinizdir. Çünkü fakat sizi hizmetleri ile tatmin ederek alanında ilerleyebileceğini bilir. Bundan dolayı her daim tatminiyet odaklı hizmetler sunar ve kullanıcı beklentisinin bilincinde hareket ederek çalışmalarını devam ettirir.

Eyüp beldesinde klimanızın arızası ile baş edemiyorsanız, klimanızın bakım zamanı geldiyse, klimanızın montajı veya demontajı gerekiyorsa, klimanızı nasıl kullanacağınızı ve hangi ayarda kullanmanız gerektiğini bilmiyor, kullanım talimatını öğrenmek istiyorsanız Eyüp Klima Servisi’ni arayarak beklediğiniz hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Firma olarak yalnızca poblemlerinızı çözümlemiyoruz, klimalarınızın bakımlarını, montajlarını, demontajlarını yapmıyoruz… Sizlere her hususta yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sorularınızın yanıtsız kalmaması için uğraşıyoruz. Yanlış kullanım ile sağlık poblemleri yaşamayın diye çabalıyoruz. Bundan dolayı bize güvenin ve her zaman aramaya devam edin.

Ayrıca Bakınız.  Alarko Klima Arıza Kodları

Klima Hakkında Daha Önce Duymadığınız Bilgiler!

  • Klimayı soğutma moduna aldığınızda kısa süreliğine çıtırdama sesi çıkar. Bu bir arıza durumu değildir. Ses klima gövdesinde sıcaklık değişimi olduğu için genleşme veya büzülme sebebiyle çıkar. Panik yapmanıza veya servis çağırmanıza gerek yoktur.
  • Klima çalışırken veya kapatıldığında hışırtı sesi gelirse bu bir arıza durumu değildir. Klima sisteminin içinde gezen gaz sebebiyle çıkan sestir. Birkaç dakika kadar duyulan bu ses birkaç dakika sonra son bulacaktır.
  • Klimayı açtığınızda anında ısıtma veya soğutma yapmaz. Yaklaşık 4 dakika sonra ısıtma yahut soğutma yapmaktadır. Bu da klimanın arızalı olduğu manasına gelmez. Normal bir durumdur.
  • Soğuk geçen günlerde klima ısıtma moduna alındığında dış ünitede buzlanma olur. Klima bu durumda buzu çözmek amacı ile defrost moduna geçer. Bu arada klima ısıtmayı durdurur. Bazı klimalarda defrost modunda klima ortama soğuk hava üfleyebilmektedir. Dış ortamın hava koşullarına bağlı olarak defrost uygulaması 4 yahut 7 dakika içinde sürebilmektedir. Bu bir arıza durumu olmadığı için servis çağırmamalı ve defrost işleminin bitmesini beklemelisiniz.
  • Klimanın ideal soğutma ayarı 24-26°C arası oluyorken ideal ısıtma ayarı 22-24°C arasıdır. Yapacağınız tüm yanlış ayarlar yakıt tüketimini artıracaktır. Bundan dolayı doğru kullanım şarttır.
Ayrıca Bakınız.  York Klima Arıza Kodları

Eyüp beldesindeki hizmetlerimiz; Eyüp Samsung Servisi, Eyüp Daikin Servisi, Eyüp Arçelik Servisi, Eyüp Beko Servisi, Eyüp Mitsubishi Servisi, Eyüp Toshiba Servisi, Eyüp Fujitsu Servisi, Eyüp Alaska Servisi olarak devam ediyordir. Adı geçen markalardan tamamen bağımsız biçimde çalışıp özel servis bulunduğumuzu vurgulamak istedik. Hizmetlerimizi klima kullanan bireylerin onayı ve talebi üzerine özel servis olarak gerçekleştirmekteyiz. Yetkili servis değiliz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu