Klima Bilgileri

Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir?

Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir?, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir? ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir? ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir?

Çatı Tip Paket Klimalar

Çoğu kişi aracılığıyla duyulmayan fakat günümüzde kullanılır durumda olan Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir? konusu ile ilgiliki bilgileri aşağıdaki metinde açıkladık.

Ayrıca Bakınız.  Lokanta Cafe Barlar İçin Klima Seçimi Nasıl Olmalı

logo

Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir?

Çatı Tip Paket Klimaların Özellikleri Nelerdir?

Dizayn ve uygulamada yeni olan cihazdır. Banka, süpermarket yahut lokanta gibi mahaller için kullanıma uygundur.

Cihaz klima edilecek mahalin üzerindeki çatıya monte edilir. Sistem, klima edilecek mahal ile gidiş-dönüş hava kanalları ile irtibatlandırılmış durumdadır.

Çatı tip paket klimalar genelde hava soğutmalı kondanser, fan-coil ünitesi ve talep edilirse eğer ısıtma amacı ile sıcak su bataryasından buluşmaktedir. 50 ton soğutma (150.000 kcal/h) kapasitesine kadar çıkabilmektedir. İyi filtrasyon, nem kontrolü ve gürültü sağlanabilmektedir.

Ayrıca Bakınız.  Hitachi RAR-35Z Isıtma Soğutma

Bazı zaman elektrik veya gaz ile çalışan ısıtma serpantinlerinden oluşabilmektedir. Ortamdaki hava dağılımı hava kanalları ile veya pencere tipi klimalardaki gibi doğrudan yapılabilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu