Klima Bilgileri

Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Isıtma Soğutma

Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Isıtma Soğutma, Gaziantep klima ve kombi servisi olarak bu paylaşımımızda siz değerli okurlarımıza Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Isıtma Soğutma ile alakalı faydalı bir makale paylaşmaya çalıştık. Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Isıtma Soğutma ile alakalı bilgiler umarım işinize yarar..

Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Isıtma Soğutma

Önemli Bilgi: Sayfamızda bulunan bilgiler Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M gibi bir çok model klimayı çalıştıran kumanda ile ilgili bilgilerdir.

Ayrıca Bakınız.  Pano Klimada Evaporatör Bakımı Nasıl Yapılır?

logo

Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Klimayı Isıtma Moduna Alma

  • Klima açık değilse iç üniteyi açmak için mavi renkte olan “açma/kapama” tuşuna bir defa basın.
  • Daha sonra konum seçimini ayarlamak için “M” tuşuna basmalısınız. Bu tuşa basarken kumandanın ekranına bakın. “güneş simgesi” gördüğünüz zaman klima ısıtma modundadır diyebiliriz.
  • Isıtma modunu ayarladıktan sonra sıcaklık derecesi için “termometre sembolü olan ▼ ve ▲” tuşlarına basmalısınız. Bu tuşları tercih ederek sıcaklık derecesi seçebilirsiniz.
  • Sıcaklık derecesini ayarladıktan sonra “pervane simgesi” olan tuşa basmalısınız. Bu tuşa bastıkça kumanda ekranına bakın sağ alt köşede fan hızı düzeysi değişecektir. Bu hızı takip ederek bir kademe seçimi uygulayabilirsiniz.
  • Fan hızını da ayarladıktan kısa bir süre sonra klima ortamı ısıtmaya başlar.
Ayrıca Bakınız.  Baymak Klimada Anti-F Fonksiyonu Nedir?

Alarko Carrier X-Power Gold 53 NQV 035M Klimayı Soğutma Moduna Alma

  • Klima açık değilse önce iç üniteyi açmak için mavi renkte olan “açma/kapama” tuşuna basın.
  • Ardından konum seçimini yapmak için “M” düğmesine basmalısınız. Bu düğmeye art arda basarak çalışma modlarını ekranda görüntüleyebilir ve “kar sembolü” ekranda belirdiğinde tuşa basmayı bırakabilirsiniz.
  • Soğutma modunu ayarladıktan sonra sıcaklık derecesini ayarlamak için “termometre sembolü olan ▼ ve ▲” tuşlarını kullanmalısınız. Böylelikle sıcaklık derecesi ayarlamalısınız.
  • Sıcaklık derecesini tespit ettikten sonra “pervane simgesi” olan tuşu tercih ederek fan hızı seçebilirsiniz. Bu tuşa bastıkça kumanda ekranının sağ alt köşesine bakın, fan hızı düzeysi değişir. Seviyeleri takip ederek uygun bir fan hızı kademesi seçebilirsiniz.
  • Fan hızını da ayarladıktan sonra klima kısa süre sonra ortamı serinletmeye başlar.
Ayrıca Bakınız.  Mitsubishi Electric RKN502A Isıtma Soğutma
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Gaziantep klima kombi servisi